.

Datum: 07.10.2014 | Vložil: Renata

Milá Danielo,není na to když opravdu má člověk kolem sebe někoho kdo ho podpoří a pomůže.Jsem ráda že Vám vše nakonec dobře dopadlo a že máte v sobě tolik síly.Máme ted doma obdobný problém s děvčetem mého syna.Podporu ve své rodině bohužel nemá a já jsem celkem zoufalá jak ji co nejlépe pomoci.Zítra jde do Hradce na vyjmutí levého oka,které má šedý zákal a snad odchlípnutou sítnici,oko je i značně vypouklé ven.Její matka jí to bohužel jako menší holce zanedbala a na oko i nevidí.Říkají že se s tím nedá nic dělat,že ohrožuje to že neuvidí i časem na druhé.Tak je to podobný problém jako u vás.Mám strach aby ji to nepokazili a nečekala jsem že ji teprve dnes řeknou že umělé oko si musí zařídit v Brně.To jsme nikdo nečekal,jelikož nechápu proč to neřekli hned při konzultaci co s tím okem budou chtít dělat.Ted právě takhle narychlo scháním jestli to dělají i jinde než v Brně a zda necuknout z operace hodně narychlo a jít jinam.Jsem moc ráda že jsem natrefila na vaši stránku a budud honem pátrat dál,snad budu mít úspěch a popřípadě nebude i pozdě.Přeji Vám hodně štěstí a hlavně zdraví

Přidat nový příspěvek