Re: Re: Levé oko

Datum: 28.08.2013 | Vložil: Martin

Milá Jednoočko ,děkuji za podporu.Mám měsíc po operaci a už druhý den po operaci jsem v zákroku viděl jen pozitiva ,bolesti ustali i pooperační bolesti jsou uplná hitparáda jen takový mírný tlak když člověk hejbe s očima.Prakticky hned druhý den jsem si z toho už dělal legraci v mém případě totiž nešlo o ztrátu zdravého oka ale o zachranu toho druhého zdravého a to se doufám povedlo takže vše beru už jen pozitivně.Vzhled neřeším nosím tmavé brýle a když někdo blbě čumí tak ho hned spražím co čumí člověk se nesmí bát to těm lidem říct do očí resp. z oka do očí :-)). Na 18.září jsem objednán k p.Klíčnikové tak jsem zvědav na protézu ale abych řekl pravdu na stav jaký mám dnes jsem si zvykl a pokud protézka nebude ideální tak se na to vykašlu pořídím si pásku přes oko a kašlu na to.Říkal jsem i na operačním sále anesteziologičkám když mě uspávali že mám 6m rybářskou lod co jsem si stavěl ale nemám název tak ted už vím jak se bude jmenovat "Černá Perla". Pro všechny co je čeká stejný osud berte to s nadhledem i s jedním okem je na svět pohled krásný.V mém případě po tomto zákroku to špatně brali mí přátelé nevěděli jak se se mnou bavit jestli mě litovat nebo jak se ke mně chovat,všem jsem jim to s usměvem na tváři vysvětlil a bylo na nich vydět jak se jim ulevilo a dnes si s toho už jen děláme srandu.Zdar Martin

Přidat nový příspěvek