Stará vzduchovka

Datum: 09.09.2013 | Vložil: Tomáš

Drazí lidičky,
nejprve bych rád poděkoval autorce tohoto webu, objevil jsem ho náhodou na stránkách výrobce protéz pana Šťovíčka z Ústí nad Labem.
Rád bych vám též napsal ve stručnosti svůj příběh. V srpnu v roce 1989 jsme objevili se sourozenci a kamarády v kůlně starou vzduchovku a po zcela náhodném pádu na zem vyšel výstřel a diabola zasáhla mé levé oko, následoval převoz do nemocnice v Teplicích, za pár hodin do Ústí a následně na Karlovo náměstí v Praze, kde bylo po čase rozhodnuto oko vyjmout. V té době mi bylo 17 let, měl jsem před maturitou a mraky plánů do života. Když mi oko vyjmuli, myslel jsem, že se mi zhroutí svět, ale již přímo na očním oddělení a pak i v areálu nemocnice jsem potkal mraky lidí, kteří na tom byly podstatně hůře a to mě nakoplo a postavilo na nohy a již z nemocnice jsem se vrátil psychicky celkem v pohodě. Svět se mi nezhroutil, po ukončení školy jsem profesionálně jezdil 20 let nákladními auty, včetně těžkých kamionů do zahraničí, což jsem chtěl vždy dělat, takže paráda a kdyby nepřišly další další vážnější zdravotní problémy, které nesouvisí s očima a neskončil jsem o francouzských holích, jezdil bych do dnes.
Takže lidičky, kteří jste přišli o oko před pár dny, neházejte flintu do obilí, s jedním okem se dá bez problémů žít a dělat téměř vše.
Od onoho úrazu se řídím heslem : DOKUD SE BEZ POMOCI NAJÍM A UTŘU ZADEK, JSEM NA TOM STÁLE DOBŘE :-))
Mějte se všichni krásně a užívejte si života.
Páčko Tomáš z Teplic

Přidat nový příspěvek