natalka5 roku

Datum: 31.10.2013 | Vložil: renata

Zdravim vsechny a preji pekny den chci vam napsat nas pribeh dlouho jsem vahala zda to napsat mam 5 letou holcicku a ta si pred mesicem koupila letajici talir jely jsme k sestre na zahradu a natalka zustala z braskou a sestry synem venku najednou pribehnul syn ze natalce tece krev to jsem ale nevedela ze ji rosekly ocicko tim letajicim talirem kdyz jsem to vydela jak ji to krvaci zhroutila jsem se odjela jsem do decina na pohotovost a tak jsne cekaly na doktorku ktera prave odjela domu bylo nam receno ze ma uz po sluzbe nakonec prijela byla nastvana ze jsme ji vubec vyrusily koukla na holku a uskocila byla jsem v soku co to udelala a akorat co rekla oko ven ja ji rekla ze ne a odvezla nas rychla do usti do nemocnice tak ji ocicko sesilo ted mesic po operaci jee jeste snad vice cilejsi nez byla furt si vycitam proc jsem tam chodila mam to furt pred sebou to ocicko ma jiny nez to zdravy ale jsem stastna ze aspon to ma tak jak ji to udelaly sice uz na to asi neuvidi ale casem az bude treba starsi tak si muze dat kontaktni cocku a ocicka bude mit stejny nevim jestly kontaktni cocky davaj i maly detem neebo jenom barevny cocky to je muj pribeh preji hezky den

Přidat nový příspěvek