Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Půjčka od 100 000 kč

Datum: 01.03.2024 | Vložil: Ján Ješko

Rychlá nabídka od 500 000 Kč zaměstnancům

Nabízíme finanční pomoc každému, kdo má dluhy nebo chce začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. Co je špatně ? Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci být k sobě upřímný. Půjčku získáte velmi rychle bez zbytečných debat za méně než 24 hodin. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte na email: jeskoj55@gmail.com

Super nabídka úvěru

Datum: 01.03.2024 | Vložil: Lepenz

Super nabídka úvěru
Jsem jednotlivec, nabízím půjčky v rozmezí od 4 000 do 25 000 000 EUR bez protokolu s dostupnou sazbou 02%. V případě zájmu mě kontaktujte:
E-mail: claralepenz@gmail.com

Poskytování půjček do 24 hodin

Datum: 01.03.2024 | Vložil: Pavel

Poskytování půjček do 24 hodin

Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete naléhavě peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete? Chcete jej obdržet do 24 hodin? Nabídka půjčky začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Splácení úvěru začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: Paveljiri5@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 01.03.2024 | Vložil: Laura

Nabídka půjčky
Nabízím půjčky bez protokolu o úvěrech v rozmezí od 5 000 do 15 000 000 € s rozumnou sazbou 02% všem vážným lidem.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Oferta pożyczki bez protokołu

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu
Nabízíme půjčky jednotlivcům a obchodníkům od 5 000 do 25 000 000 EUR se sazbou 02 % ročně s největší rychlostí a spolehlivostí.
Kontakt: claranoter@gmail.com

Nebankovni pujcky a uvery nabidka

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Alena Jana

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com Nebankovni pujcky a uvery nabidka

Nabídka úvěru do 48 hodin

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Descamper

Nabídka úvěru do 48 hodin
Nabízím krátkodobé a dlouhodobé půjčky mezi jednotlivci v rozmezí od 5 000 do 19 000 000 eur bez protokolu všem vážným lidem s úrokovou sazbou 02% ročně.
Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Potřebuji naléhavou půjčku

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Barbora Kolinova

URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!!
Požádejte o půjčku ještě dnes s (barborakolinova6@gmail.com) s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete naléhavou půjčku k pokrytí vašich finančních potřeb? Jsem věřitel a zároveň finanční poradce. Nabízím půjčky od 2 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, spolehlivé a efektivní při poskytování půjček, také rychlé a dynamické, protože během období převodu nabízím 100% záruku zahraničních půjček. Pro více informací prosím napište na email: Barborakolinova6@gmail.com

Potřebuji naléhavou půjčku

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Barbora Kolinova

URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!!
Požádejte o půjčku ještě dnes s (barborakolinova6@gmail.com) s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete naléhavou půjčku k pokrytí vašich finančních potřeb? Jsem věřitel a zároveň finanční poradce. Nabízím půjčky od 2 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, spolehlivé a efektivní při poskytování půjček, také rychlé a dynamické, protože během období převodu nabízím 100% záruku zahraničních půjček. Pro více informací prosím napište na email: Barborakolinova6@gmail.com

Nabídka rychlé půjčky (Petrzuzanek3@gmail.com)

Datum: 29.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

Dobrá nabídka finanční podpory pro vaše podnikání, půjčka na bydlení atd.
Jak to funguje?

1. nabídka půjčky bez ohledu na vaši polohu v češtině
2. nízká úroková sazba a delší časové období, které vám umožní splácet bez stresu
3. Vaše půjčka poskytuje plnou záruku, takže se nemusíte bát, že půjčku získáte.
4. Půjčka bude doručena u vás doma nebo prostřednictvím banky podle vašeho výběru.
5. Za jednoduchých podmínek můžete půjčit jakoukoli částku od 10 000 do 500 000 kc.
Tato nabídka platí po zbývající měsíce roku 2024 a první měsíc roku 2025.
požádejte nyní o nabídku prostřednictvím níže uvedeného e-mailu: Petrzuzanek3@gmail.com



Dobrá nabídka finanční podpory pro vaše podnikání, půjčka na bydlení atd.
Jak to funguje?

1. nabídka půjčky bez ohledu na vaši polohu v češtině
2. nízká úroková sazba a delší časové období, které vám umožní splácet bez stresu
3. Vaše půjčka poskytuje plnou záruku, takže se nemusíte bát, že půjčku získáte.
4. Půjčka bude doručena u vás doma nebo prostřednictvím banky podle vašeho výběru.
5. Za jednoduchých podmínek můžete půjčit jakoukoli částku od 10 000 do 500 000 kc.
Tato nabídka platí po zbývající měsíce roku 2024 a první měsíc roku 2025.
požádejte nyní o nabídku prostřednictvím níže uvedeného e-mailu: Petrzuzanek3@gmail.com

Nabídka rychlé půjčky (Petrzuzanek3@gmail.com)

Datum: 29.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

Dobrá nabídka finanční podpory pro vaše podnikání, půjčka na bydlení atd.
Jak to funguje?

1. nabídka půjčky bez ohledu na vaši polohu v češtině
2. nízká úroková sazba a delší časové období, které vám umožní splácet bez stresu
3. Vaše půjčka poskytuje plnou záruku, takže se nemusíte bát, že půjčku získáte.
4. Půjčka bude doručena u vás doma nebo prostřednictvím banky podle vašeho výběru.
5. Za jednoduchých podmínek můžete půjčit jakoukoli částku od 10 000 do 500 000 kc.
Tato nabídka platí po zbývající měsíce roku 2024 a první měsíc roku 2025.
požádejte nyní o nabídku prostřednictvím níže uvedeného e-mailu: Petrzuzanek3@gmail.com

jak jsem dostal pujcku od tohoto poctivého poskytovatele pujcky

Datum: 29.02.2024 | Vložil: svobodova

Dobrý den, jsem soukromý věřitel a nabízím půjčku s nízkou úrokovou sazbou 3%. V ekonomii nabízím půjčky od 30 000 do 50 000 000 Kč. Podmínky mé půjčky jsou velmi jasné a srozumitelné. Můj věřitel je velmi spolehlivý a dochvilný. Pro více informací mě prosím kontaktujte na mém emailu: svobodovamonika928@gmail.com nebo WhatsApp+420 737 427 421

Výjimečná nabídka půjčky

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Lepenz

Výjimečná nabídka půjčky
Dobrý den, jsem investor; Jsem připraven vám poskytnout půjčku mezi
5 000 eur a 35 000 000 eur při úrokové sazbě 3 % ročně.
Kontakt na mail: claralepenz@gmail.com

Rychlá a efektivní půjčka

Datum: 28.02.2024 | Vložil: Pavel

Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com




Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com




Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com




Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com




Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com

Rychlá a spolehlivá finanční půjčka s nabídkou se pohybuje od (10 000 do 8 500 000 Kč

Datum: 28.02.2024 | Vložil: Pavel

Rychlá a efektivní půjčka

Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: Paveljiri5@gmail.com

Nabídka úvěru

Datum: 28.02.2024 | Vložil: Laura

Nabídka úvěru
Poskytujeme půjčky až do výše 50 000 000 EUR za velmi nízkou úrokovou sazbu 3,00 % ročně. Podmínky jsou velmi flexibilní a zajímavé.
Kontakt na mail: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjčky bez protokolu

Datum: 28.02.2024 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu
Chcete-li získat úvěr na projekt nebo stavbu domu, nabízím vám šanci na speciální úvěry až do výše 25 000 000 EUR s úrokovou sazbou 02 %.
Kontakt na mail: claranoter@gmail.com

Naléhavá nabídka půjčky

Datum: 28.02.2024 | Vložil: Descamper

Naléhavá nabídka půjčky
Jsme sdružením soukromých investorů. Nabízíme individuální nebo komerční půjčky v rozmezí od 10 000 EUR do 50 000 000 EUR při 02 % s maximální dobou splácení 25 let.
Kontaktujte nás prosím e-mailem: kimdescamper@gmail.com

Nabídka úvěrů a financování

Datum: 27.02.2024 | Vložil: Lepenz

Nabídka úvěrů a financování
Bez protokolu a s nejvyšší rychlostí poskytujeme osobní půjčky od 10 000 EUR do 55 000 000 EUR s nominální úrokovou sazbou 02 %. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete.
E-mail: claralepenz@gmail.com

Nabídka úvěru

Datum: 27.02.2024 | Vložil: Laura

Nabídka úvěru
Potřebujete půjčku k rychlému vyřešení vašich problémů? Jsem k dispozici, abych vám pomohl. Opravdu nabízím všem vážným lidem bez protokolu půjčky v rozmezí od 5 000 do 10 000 000 s roční úrokovou sazbou 02%.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Přidat nový příspěvek