Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera - podělte se o své zkušenosti?

Přeji krásný den přeje - skleneneocko@atlas.cz

Datum: 25.08.2016 | Vložil: Jirka Václav

Vážené slečny a dám moc vás obdivuji s jakým nadhledem toto vše zvládáte. Asi někdy není život bez oka snadný ale statečně se s tím perete a někdy to berete i s humorem.
No a proto bych moc rád poznal takto postiženou ženu i osobně. Budete mít některá z vás odvahu a odepíšete ?
Moc se na vaše písmenka těším.
Krásný den přeje Jiří

skleneneocko@atlas.cz

Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Marci

Chcela som Vás všetkych povzbudiť poradiť, aby ste svoj život bez jedného oka brali v pohodě a při zoznameni nesustredovali nato. Pre melónom v pravom oku som od 03/2014 a po plastike a moji pacienti si ani nevšimnú pri odbere krvi,že oko nemám. Takže sa netreba nato sústreďovať aj pri uoznamovani a kto sa nato zameriava nieje človek,kt.do života k vám patrí. ..

Re: Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 10.05.2017 | Vložil: roman...Mikulov

s tím souhlasím, pokud nás neberou takoví jací jsme , je zbytečné mít takové lidi kolem sebe.....my jsme si to nevybrali,co se přihodilo, ale vybrat si můžeme lidi, kteří budou součástí našich životů..

našel si mě

Datum: 03.12.2015 | Vložil: Peťule88

Ahojky, dlouho jsem taky měla komplex, že mě nikdo nechce kvůli tomu, jak vypadám. Je mi 27 a skoro 4 roky jsem byla sama. Trápilo mě to, ale pořád jsem si říkala, že takovou mě nikdo chtít nebude.
Najednou před 5 měsíci přišel člověk, který se mě doteď ani nezeptal. Prostě mi řekl, až se na to budu cítit a chtít mu o tom říct, ať to řeknu sama. Tak jsme se o tom pobavili a všechno je úžasný. Jak už bylo řečeno, nejsme o nic méněcenní než lidé bez protézy. A kdo si to myslí, neměl by v mém životě ani v srdci místo. Ať se vám všem daří, Peťule :)

Re: našel si mě

Datum: 15.12.2015 | Vložil: Anna

Ahoj Peťko, zdravím Tě a moc Ti to přeju. Taková dobrá zpráva je povzbuzením i pro ostatní. Jen víc takových. Tak ať se Ti daří a vyjde to. Měj se krásně.

Re: našel si mě

Datum: 17.12.2015 | Vložil: Jirka66

Péťule, příjemná zpráva, držím palečky, ať vám to vyjde !!!!
Jirka

Re: našel si mě

Datum: 20.01.2016 | Vložil: JednoOčka

To je krásný!! :-) Peťulko, držím palce a přeju moře lásky :-)

Obdiv

Datum: 15.11.2015 | Vložil: Mirek

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás osamělých chuť se seznámit tak bych byl jen rád.
Já 52 let opuštěný

Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Any

Ahoj Mirku, tak já se hlásím. Můžeš napsat svůj e-mail?

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Ahoj Any
Děkuji za ohlas můj e-mail je slavek.525l@seznam.cz
Těším se na odpověď

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Oprava e-mail je slavek.525@seznam.cz
Omlouvám se za překlep.

Re: Obdiv

Datum: 03.08.2016 | Vložil: eva

proč jsi opuštěný, musí být zatím nějaký důvod?

Když někomu padnete do oka

Datum: 13.06.2015 | Vložil: Jarmila

Ahoj lidi, singl i zadaní! Když jsem se vdávala před 17 lety, zatajila jsem svůj zdravotní stav a mému muži neřekla, že mám jedno oko slepé. Když to po pár letech zjistil, bylo na reklamaci ženy pozdě. A teď po enukleaci neřešil oko či neoko. Hlavně máma dětí, ženská, kterou má rád a společný spokojený život. Když oko vyndám, směje se, že větrám. Když ho mám, neví, které je opravdové. A při intimní chvilce je stejně tma :D . Přeju všem takového zlatého partnera a pokud bude mít s vaším očkem problém, nestojí za trápení. Papá

007

Datum: 22.05.2015 | Vložil: Sixbears

Jednoočky hlaste se na mé e-mailové adrese!! e-mail: four.roses@email.cz

Re: 007

Datum: 07.06.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Zdravím :-) To je nějaký nábor? :-) Bylo by prima napsat něco o sobě :-)

Re: Re: 007

Datum: 08.06.2015 | Vložil: Sixbears

Taky Tě zdravím. To není nábor,ale konkurs na ideální partnerku. Něco podobného jako ve filmu "Hodíme se k sobě miláčku"....

Re: Re: Re: 007

Datum: 24.07.2015 | Vložil: Pavel ze zlina

Myslím že když někoho hledám k sobě jako partnerku,tak by bylo vhodné se představit a něco o sobě napsat.....Nabídka k seznámení a konkurs jsou dva druhy elementů-------!!!!

Nebojte se... ten handicap není tak zlej...

Datum: 23.03.2015 | Vložil: Tomáš L.

Nejsem z těch, kteří mají jedno oko. Jsem ten, kdo se do jednoočky celým srdcem zamiloval a kdo je připravenej jí dát celej svůj život. Tenhle handicap opravdu není ničím, co by mělo "normálnímu" a i bez uvozovek normálnímu člověku bránit v tom, aby vás miloval. Nemusíte hledat jen mezi těmi, kdo jsou na tom stejně. Nejste o nic míň hodní toho, aby jste našli toho pravýho, než kdokoli jinej.... Držím palce!

Re: Nebojte se... ten handicap není tak zlej...

Datum: 25.03.2015 | Vložil: Any

To je krásné! Přeju vám hodně štěstí. A díky moc za to krásné povzbuzení.

Hledám...najdu? :)

Datum: 11.03.2015 | Vložil: Protézková víla :)

Ahoj! Hledám bezva kluka s tímto handicapem. Je mi 21 let a ráda bych touto cestou potkala někoho, před kým bych se nemusela stydět. Nemám sice problémy se seznamováním, ale je pro mě vždy těžké říci fakt, že mám úraz. Občas jsem to ani radši neříkala, protože jsem se bála reakcí. Nosím protézku a jsem s ní velmi spokojená - teď už jenom jestli se najdeš Ty? :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek