Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Online půjčky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Ján Ješko

Získejte půjčku do 10 minut.

Podnikatelské úvěry a další produkty Půjčíme vám rychle a za nízkou úrokovou sazbu až do 50 mil. Kč. Úvěry můžete získat se svou nemovitostí (dům, byt, pozemek). Řešení nabízíme i firmám a podnikatelům, kteří nechtějí nebo nemohou nic garantovat. Můžete si vybrat z několika možností. Peníze lze vyplatit na účet okamžitým převodem, složenkou nebo je zde také možnost nechat si peníze doručit kurýrem až k vašim dveřím. Více informací na emailu: jeskoj55@gmail.com

Online půjčky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Ján Ješko

Získejte půjčku do 10 minut.

Podnikatelské úvěry a další produkty Půjčíme vám rychle a za nízkou úrokovou sazbu až do 50 mil. Kč. Úvěry můžete získat se svou nemovitostí (dům, byt, pozemek). Řešení nabízíme i firmám a podnikatelům, kteří nechtějí nebo nemohou nic garantovat. Můžete si vybrat z několika možností. Peníze lze vyplatit na účet okamžitým převodem, složenkou nebo je zde také možnost nechat si peníze doručit kurýrem až k vašim dveřím. Více informací na emailu: jeskoj55@gmail.com

VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Zencuchovà

Štěstí se na vás usměje ve vší upřímnosti. Už se nestarejte o finanční starosti. Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti v tomto novém roce, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. Co je špatně ? Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci být k sobě upřímný. Půjčku získáte velmi rychle bez zbytečných debat za méně než 24 hodin. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte na email: mchelazencuchova@gmail.com

VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Zencuchovà

Štěstí se na vás usměje ve vší upřímnosti. Už se nestarejte o finanční starosti. Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti v tomto novém roce, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. Co je špatně ? Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci být k sobě upřímný. Půjčku získáte velmi rychle bez zbytečných debat za méně než 24 hodin. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte na email: mchelazencuchova@gmail.com

Nabízíme projekt a osobní půjčky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Denisa

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o to nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku u nás může získat každý. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky. Půjčku získáte ihned po podpisu smlouvy. Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce
e-mailem: denisaleskova958@gmail.com

50 000 kc do 100 000 000 kc pujcky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Alena Jana

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com


Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com

Osobní půjčka snadno a rychle

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Unifinances

Máte projekty, které vyžadují rychlé financování? Už nehledejte! Nabízíme peer-to-peer půjčky šité na míru vašim potřebám. Získejte svou osobní půjčku rychle a snadno. Čekají na vás flexibilní podmínky a konkurenceschopné ceny. Neváhejte nás kontaktovat a zjistěte více o našich výhodných nabídkách.
E-mail: Ceskafinances@gmail.com
WhatsApp: +420739825525

Nabízíme projekt a osobní půjčky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Denisa

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o to nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku u nás může získat každý. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky. Půjčku získáte ihned po podpisu smlouvy. Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce
e-mailem: denisaleskova958@gmail.com

50 000 kc do 100 000 000 kc pujcky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Alena Jana

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com

50 000 kc do 100 000 000 kc pujcky

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Alena Jana

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com

Potřebuji naléhavou půjčku

Datum: 23.01.2024 | Vložil: Barbora Kolinova

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého. Email: Barborakolinova6@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 22.01.2024 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

Potřebujete urgentně na Slovensku a v České republice?

Datum: 21.01.2024 | Vložil: Vojtěch Král

Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.






Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.





Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.





Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.





Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.

Pomůžeme vám překonat těžké období.

Datum: 21.01.2024 | Vložil: Vojtěch Král

Pomůžeme vám překonat těžké období.

Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: VOJTECHKRAL2@GMAIL.COM.
Vojtěch Král.

Koupit fentanyl,xanax,adderall,ritalin, frontin,rivotril,neurol,lexaurin......

Datum: 21.01.2024 | Vložil: novotny

prodáváme všechny druhy léků
Morfin
Zolpinox
Sanval
Frontin
Adderall
Ritalin
Oxykodon
Xanax
Adipex retard
Neurol
Lexaurin
Rivotril
HypnogenohypnolDimetokain (larokain/DMC) MorfinJWH-018, 1-pentyl-3-(1-naftoyl)indolmefedron (4-MMC, 4-methylmetkatinon)4-Fluoramfetamin (4-FA, 4-FMP nebo
Fluoramfetamin (4-FA, 4-FMP nebo Flux)ketamin,
Flunitrazepam, Gabapentin, Heroin, Hydrochlorothiazid, Hydrokodon, Klonopin, Ketamin, Lexapro, Metoprolol, JWH-018, Morfin, Neurontin, Nimetazepam, Naproxen, Norvasc, Tramadol, Trazodon, Valiumxol, Triazolo.

( novotnyradek79@gmail.com )

Online půjčky

Datum: 21.01.2024 | Vložil: Ján Ješko

Propagační finance a ekonomika

Jsme stabilní soukromá společnost zabývající se realitní činností a širokou škálou finančních služeb. Působíme po celé ČR. Nabízíme půjčky všeho druhu od 250 000 do 50 000 000 Kč každému občanovi schopnému splácet včas bez protokolu s úrokovou sazbou 3% i podnikatelům. Pokud se ocitnete v těžké životní situaci a potřebujete zaplatit exekuce, dražby, nevýhodné tituly nebo půjčky, které vás tíží, kontaktujte nás. Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně a najít pro něj to nejlepší řešení. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně E-mail: jeskoj55@gmail.com

Online půjčky

Datum: 21.01.2024 | Vložil: Ján Ješko

Propagační finance a ekonomika

Jsme stabilní soukromá společnost zabývající se realitní činností a širokou škálou finančních služeb. Působíme po celé ČR. Nabízíme půjčky všeho druhu od 250 000 do 50 000 000 Kč každému občanovi schopnému splácet včas bez protokolu s úrokovou sazbou 3% i podnikatelům. Pokud se ocitnete v těžké životní situaci a potřebujete zaplatit exekuce, dražby, nevýhodné tituly nebo půjčky, které vás tíží, kontaktujte nás. Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně a najít pro něj to nejlepší řešení. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně E-mail: jeskoj55@gmail.com

Potrebujete úver? V takom prípade pošlite e-mail na adresu: dakany.endre@gmail.com

Datum: 21.01.2024 | Vložil: Endre

Potřebujete úvěr? V takovém případě pošlete e-mail na adresu: dakany.endre@gmail.com

Potřebujete úvěr? osobní půjčky? podnikatelský úvěr? vzájemné? Zemědělství a projektové financování, RYCHLÉ PŮJČKY. Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů, zaplacení účtů nebo zahájení dobrého podnikání? ? Nabízíme všechny typy půjček s 2% úrokem! Kontaktní e-mailová adresa: (dakany.endre@gmail.com)

Naléhavá nabídka půjčky.

Loan

Datum: 20.01.2024 | Vložil: Gina

Dobrý den všem
Jsem paní Gina Mooreová.
S nadšením píšu tuto recenzi, abych řekl všem, kteří potřebují půjčky, této ženě Molly blaneové, která mi nabídla bezplatnou půjčku ve výši 80 000 eur.

Jsem opravdu vděčný Pánu za to, že mě vedl na správnou cestu ke skutečným věřitelům poté, co mě podvodníci okradli o mé peníze. Pokud se ocitnete ve složité situaci a chcete získat půjčku od důvěryhodné a čestné osoby, neváhejte kontaktovat WESTLAKE LOAN na následující adrese: Loanwestlake@gmail.com
telegram___https://t.me/loan59

Loan

Datum: 20.01.2024 | Vložil: Gina

Dobrý den všem
Jsem paní Gina Mooreová.
S nadšením píšu tuto recenzi, abych řekl všem, kteří potřebují půjčky, této ženě Molly blaneové, která mi nabídla bezplatnou půjčku ve výši 80 000 eur.

Jsem opravdu vděčný Pánu za to, že mě vedl na správnou cestu ke skutečným věřitelům poté, co mě podvodníci okradli o mé peníze. Pokud se ocitnete ve složité situaci a chcete získat půjčku od důvěryhodné a čestné osoby, neváhejte kontaktovat WESTLAKE LOAN na následující adrese: Loanwestlake@gmail.com
telegram___https://t.me/loan59

<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

Přidat nový příspěvek