Líbí se Vám tyto stránky? Našli jste zde, co Vás zajímá? Pomohli Vám? Nebo naopak máte nějaký tip, co by zde ještě mohlo být? Napiště to prosím do knihy návštěv. Jakékoliv podněty uvítám :-)

Kniha návštěv

Re: překvapení

Datum: 11.10.2014 | Vložil: Jirka63

Honzo, tak to samé jsem prožil já. Manželka prohlásila, že s mrzákem žít nebude a bylo..... To mi dalo úplný jiný Život. Mám spoustu kamarádek a žiji bájo život !
Jirka

Re: Re: překvapení

Datum: 21.10.2014 | Vložil: Jarmila

Ahoj Honzo a Jirko. Mě enukleace čeká v lednu, mám manžela a 2 dcerky. Mám ohromné "štěstí" , protože každému z nás osud nadělil nějaké to trápení. Manžel má Crohnovu chorobu, starší dcera potíže se štítnou žlázou a anorexii, mladší holka lysiny - alopecii. Vzájemně se musíme podporovat, bojovat a držet jeden druhého. Podle nás není mrzákem ten, kdo má nějakou nemoc, postižení či vadu na kráse, ale ten, kdo má tvrdé srdce a předsudky. Takže přeju bájo život, který vidíme krásný a smysluplný, byť jen jedním živým očkem :) !

Re: Re: překvapení

Datum: 30.05.2015 | Vložil: Olča

Jirko63 a Honzo, duševní mrzák je asi Vaše manželka, která se takto vyjádřila. Stane se, že se žije s jedním okem, ano je to složité. Na druhou stranu třeba Lada byl na jedno oko slepý a jak krásně maloval. Kolik černošských zpěváků nevidí a okouzlují svým zpěvem. Herec Boris Rözner přišel o oko a jaký to byl pan herec. Přeji do života vše dobré, spoustu prima kamarádek a jak říkáte "bájo život"

profesní průkaz

Datum: 07.05.2014 | Vložil: Petr Man

Dobrý den,
lze získat profesní průkaz řidiče a být řidič z povolání sd zrakem na jednom oku ?
Děkuji za info:-)

Re: profesní průkaz

Datum: 19.07.2014 | Vložil: Pavel.T

Legální cestou to nejde.
Bez prostorového vidění, nelze, dle platných zákonů č.r., pracovat jako řidič z povolání, ani jako řidič vzv a ani jako obsluha manipulačních vozíků, pokud jsou tyto vozíky motorové nebo elektrické.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 12.08.2014 | Vložil: JednoOčka

Prosím o upřesnění, z jakého zákona, vyhlášky apod. jste čerpal? Ráda bych o tomto zpracovala článek do sekce Důležité informace. Děkuji J.

Re: Re: Re: profesní průkaz

Datum: 25.09.2014 | Vložil: Pavel.T

Zdravím Tě "Jednoočko" , tohle je kniha návštěv a najednou je z toho diskuse.
Mou odpověď tedy přenesu na diskusní stránku a bude to můj poslední příspěvek.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 04.02.2015 | Vložil: Tomáš

To je absolutní blbost. Na jedno oko nevidím 25 let a mám místo něj protézu a mám ŘP na vše, včetně profesního průkazu a měl jsem i 15 let zkoušky na ADR včetně výbušnin. Jezdil jsem 22 let z toho 12 na MKD, než mě "usadily" zcela jiné zdravotní problémy - chodím o francouzských holích.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 03.08.2016 | Vložil: Pavel ze Zlína

Vážený pane...nevím,kde jste četl Vámi zminované platné zákony č.r. ale já má protézu od dětsví,ted je mně 60.let,mám řidičský průkaz,průkaz na VZV..a toto jsem získal zcela legálně bey jakých koliv protekcí......Přeji hezký den,a pozorně si prostudujte ony platné zákony!

Re: profesní průkaz

Datum: 23.09.2014 | Vložil: Jan Hynčík

Úplnou náhodou jsem se dostal na tuto stránku,protože jsem se díval na protézy. Myslím oční protézu.Nosím ji už 15 let,a jsem řidičem z povolání. Takže potřebuji i profesní průkaz. Čtady jsem si přečetl že Vám někdo odpověděl že řidičem z povolání být nemůžete.Opak je pravdou. Nechal jsem si udělat neurologické vyšetření,psychologické testy,a oční prohlídku.Na všech třech kontrolách jsem prošel bez jakýchkoliv problémů,a závěr je že MOHU POVOLÁNÍ ŘIDIČE NÁKLADNÍCH VOZIDEL SKUPINY C,D ,T, I NÁVĚSY PROVOZOVAT. vYŠETŘENÍ JSEM SI HRADIL,A ČÁSTKA NEPŘESÁHLA DVA TISÍCE. JH.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 11.10.2014 | Vložil: Jirka63

ahoj Honzo, problém s odhadem vzdálenosti a periferním viděním určo máš. Na jedno oko koukám už 37 roků a vím o čem píši. Také vím, že se to časem nesrovná, pouze se s tím musí počítat.
Jirka

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 25.03.2015 | Vložil: Luboš Cibulka

Tak to já jsem v Dopravním podniku města Brna dostal výpověď ze zdravotních důvodů a taky mám řidičský průkaz na všechny skupiny, psychotesty a 14 let praxe s autobusem v MHD Brno.

par slov...

Datum: 11.04.2014 | Vložil: Petra

Děkuji moc za tyto stranky a předevšim pani jednoočce za jeji i osobni přistup,kterym my dala energii začatky zvladnout.Syn 14let,je po enukleaci leveho oka,čekame na protezku.Až to bude cele za nami napiši vam naš přiběh.S pozdravem Petra

VÁNOCE

Datum: 24.12.2013 | Vložil: Jirka63

všem lidem dobré vůle přeji pohodové prožítí vánočních svátků !

Velké díky patří tvůrci webu!

Datum: 04.12.2013 | Vložil: Kovár

Díky nedělním Střepinám jsem narazil na tyto skvělé stránky. Klobouk dolů! Vůbec jsem netušil, že něco takového existuje. Je zde opravdu mnoho užitečným informací. Celé jsem to pročetl. Vím, že nějací jednoocí jsou, ale že se takto sdružují, to jsem netušil. I já mezi ně patřím =) Zdravím z Vysočiny. Kovár

Pravopis

Datum: 02.12.2013 | Vložil: Rosťa

Já bych se moc přimlouval zato, aby se na stránkách odstranily hrubky, např. v psaní „mě“ a „mně“.

Re: Pravopis

Datum: 02.12.2013 | Vložil: Jirka63

i Ty jeden puntičkáři....... zato se píše za to... :-)

Re: Pravopis

Datum: 04.12.2013 | Vložil: JednoOčka (autorka stránek)

Měl jsi na mysli jen tu jednu chybu zmiňovanou nebo i jiné hrubky? Zajímá mě to, protože jsi užil množné číslo.
Myslím, že podstata stránek není ta, aby se zde kontrolovala čeština. I kniha návštěv je primárně určena k jiným účelům. Podobné příspěvky z knihy návštěv budou mazány. Pro takovéto připomínky ostatně můžete využít můj e-mail zveřejněný na úvodní stránce nebo v kontaktech. Díky :-)

Re: Re: Pravopis

Datum: 05.06.2014 | Vložil: ester

Milá Jednoočka, chcem ti poďakovať za tvoju stránku, na ktorú som sa dostala dnes čiste náhodou. Som z Nitry a hľadala som stránky, na ktorých sa píše o sklenených protézkach. Dva a pol roka nosím akrylátovú a chcela by som vyskúšať sklenenú. Na Slovensku sa totiž nevyrábajú a tak som skúšala Čechy a našla som Jablonec a Ústí. Na tejto stránke som sa veľa o nej dozvedela. Držím palce a prajem veľa úspechov.

Blond vlasy a akrylka

Datum: 04.09.2013 | Vložil: Roman 36

Vim,ze to neni zadna seznamka,ale zkusit se ma pry vsechno.Nebyla tady nejaka pekna akrylka?Normalni vztahy jsem mel,a fungovali,ale uz me nebavi stale vysvetlovat,jak to mam stim okem,i kdyz to neni skoro poznat.Kdyby nejaka mela zajem,at se ozve.Roman

<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Přidat nový příspěvek