Líbí se Vám tyto stránky? Našli jste zde, co Vás zajímá? Pomohli Vám? Nebo naopak máte nějaký tip, co by zde ještě mohlo být? Napiště to prosím do knihy návštěv. Jakékoliv podněty uvítám :-)

Zanechte vzkaz

Re: nádor v oku

Datum: 11.01.2016 | Vložil: Ilona

Romano, maminka (63) má po operaci v říjnu 2015. Napište email, pokud budete ráda za kontakt. Ilona

Nádor v oku

Datum: 18.03.2016 | Vložil: Romana

Děkuji za odpověď :-).
Email je romana.truhlar@ktct.cz
Budu ráda za každou informaci, zkušenost ...
Romana

Poděkování

Datum: 26.05.2015 | Vložil: Pavel

Tento WEB je velmi užitečný a prakticky se s ním ztotožňuji zvláště s jeho informacemi. Děkuji

Re: Poděkování

Datum: 07.06.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Pavle, moc díky, jsem ráda, že stránky pomáhají.

SRAZ

Datum: 05.04.2015 | Vložil: Jirka63

Moc mě mrzí, že se nezúčastním pražského srazíku, ale budu v tomto termínu mimo ČR. Tak si to užijte v pohodě !!!

Re: SRAZ

Datum: 19.04.2015 | Vložil: JednoOčka

Jíŕo, to mě moc mrzí, snad bude další ročník, na kterej se už dostaneš.... :-)

Re: Re: SRAZ

Datum: 22.04.2015 | Vložil: Jirka

nooóó...jestli nebudu do té doby mrtvej.... :-)

Varování před nekvalitními páskami od MedicalVision

Datum: 03.04.2015 | Vložil: Jarmila

Ahoj všem, kteří shánějí pásku přes oko. Já ji sháněla po internetu a našla jen jedinou firmu se zdravotními pomůckani pro zrakově postižené i oční lékaře (MediaVision Brno), která pásky dodává. Při telefonické objednávce mi bylo sděleno, že pásky jsou od německého výrobce, certifikované, textilní s výstuží a v barvě černé a tělové. Cena za kus 83,- Kč + poštovné. Dodání hned druhý den, ale s otevřením balíčku nastal šok! Klapka je z rovného tvrdého kartonu, na něm je přišita entlem tenká látka a trčí z toho nítě. Klapka je obrovská, zařezává se do tváře a je na ní 0,5cm široká gumka, která je našita tak, že páska sjíždí z hlavy. Naprosto nevhodný šmejd!!! a za nekřesťanský peníz. Takže si dejte pozor a raději si kupte za pár kaček pásku karnevalovou nebo si vyrobte sami. Já je ušiju ze starších podprsenek, půjdou prát, budou měkké a pro ženskou i slušivým doplňkem k oblečení. :)

Překvapuje me

Datum: 22.02.2015 | Vložil: Nikol

Ahoj, překvapuje me ze se někdo rozvede jen proto ze partnerovi se stal úraz! Ja naopak mam přítele bez oka a naopak po úrazu jsem si ho začala mnohem více vážit a když se me někdo ptá co se mi něm nejvíce líbí (s pousmanim řeknu ze oči, ma je proste krásný) absolutně vůbec ho nevnímám jinak! Takže vam všem tady hrozné fandím :-)))

Re: Překvapuje me

Datum: 07.03.2015 | Vložil: Jirka65

....šťastný to muž !!!

Re: Překvapuje me

Datum: 30.05.2015 | Vložil: Zdenka

Rozumím ti, taky to nechápu, můj manžel přišel o oko před dvaceti lety, tehdy jsme byli ještě hodně mladí, a taky mě nenapadlo, že bych kvůli tomu měla od něj odejít. Asi máme jiné hodnoty. :-)

překvapení

Datum: 23.09.2014 | Vložil: Jan Hyn

Už dnes píši druhý příspěvek,protože jsem četl dál,a narazil jsem na příspěvek kde si stěžují nato,že jim to v běžném životě dělá problémy u opačných pohlaví.Ano mám ,nebo jsem měl jen malý problém,a to u mé vlastní ženy,kdy se mi to stal úraz po 33 letém partnerském vztahu,a to vlastí mou vinou. Nikomu to v okolí ,ani v zaměstnání nevadilo,dokonce jak už jsem psal,jsem vykonával povolání řidiče nákladních vozidel,než jsem se po po destei letech vrátil do kanceláře,a ani tam jsem s tím problém neměl. Jen u mé ženy.A tak jsem to vyřešil.Odešel jsem od ní,a ženami randím ,miluji se ,a to o hodně víc ,než toho kdy byla schopna mé zákonitá manželka. Neříkám že mít oči obě by nebylo lepší,ale i s protézkou se dá krásně žít. Mám akryl,a to už čtvrý,z Prahy od pana Szarvase.,který má milý přístup,a protézka od něj,sedí vždy jako ulitá. Dnes jsdewm tady ,protože jsem se chtěl podívat jak je to ted s doplatkem na protézku,protože letos jsem poprvé doplácel.Ale takový je život,co dnes máte zadarmo.NIC.

Re: překvapení

Datum: 11.10.2014 | Vložil: Jirka63

Honzo, tak to samé jsem prožil já. Manželka prohlásila, že s mrzákem žít nebude a bylo..... To mi dalo úplný jiný Život. Mám spoustu kamarádek a žiji bájo život !
Jirka

Re: Re: překvapení

Datum: 21.10.2014 | Vložil: Jarmila

Ahoj Honzo a Jirko. Mě enukleace čeká v lednu, mám manžela a 2 dcerky. Mám ohromné "štěstí" , protože každému z nás osud nadělil nějaké to trápení. Manžel má Crohnovu chorobu, starší dcera potíže se štítnou žlázou a anorexii, mladší holka lysiny - alopecii. Vzájemně se musíme podporovat, bojovat a držet jeden druhého. Podle nás není mrzákem ten, kdo má nějakou nemoc, postižení či vadu na kráse, ale ten, kdo má tvrdé srdce a předsudky. Takže přeju bájo život, který vidíme krásný a smysluplný, byť jen jedním živým očkem :) !

Re: Re: překvapení

Datum: 30.05.2015 | Vložil: Olča

Jirko63 a Honzo, duševní mrzák je asi Vaše manželka, která se takto vyjádřila. Stane se, že se žije s jedním okem, ano je to složité. Na druhou stranu třeba Lada byl na jedno oko slepý a jak krásně maloval. Kolik černošských zpěváků nevidí a okouzlují svým zpěvem. Herec Boris Rözner přišel o oko a jaký to byl pan herec. Přeji do života vše dobré, spoustu prima kamarádek a jak říkáte "bájo život"

profesní průkaz

Datum: 07.05.2014 | Vložil: Petr Man

Dobrý den,
lze získat profesní průkaz řidiče a být řidič z povolání sd zrakem na jednom oku ?
Děkuji za info:-)

Re: profesní průkaz

Datum: 19.07.2014 | Vložil: Pavel.T

Legální cestou to nejde.
Bez prostorového vidění, nelze, dle platných zákonů č.r., pracovat jako řidič z povolání, ani jako řidič vzv a ani jako obsluha manipulačních vozíků, pokud jsou tyto vozíky motorové nebo elektrické.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 12.08.2014 | Vložil: JednoOčka

Prosím o upřesnění, z jakého zákona, vyhlášky apod. jste čerpal? Ráda bych o tomto zpracovala článek do sekce Důležité informace. Děkuji J.

Re: Re: Re: profesní průkaz

Datum: 25.09.2014 | Vložil: Pavel.T

Zdravím Tě "Jednoočko" , tohle je kniha návštěv a najednou je z toho diskuse.
Mou odpověď tedy přenesu na diskusní stránku a bude to můj poslední příspěvek.

Re: Re: profesní průkaz

Datum: 04.02.2015 | Vložil: Tomáš

To je absolutní blbost. Na jedno oko nevidím 25 let a mám místo něj protézu a mám ŘP na vše, včetně profesního průkazu a měl jsem i 15 let zkoušky na ADR včetně výbušnin. Jezdil jsem 22 let z toho 12 na MKD, než mě "usadily" zcela jiné zdravotní problémy - chodím o francouzských holích.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek