Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 09.02.2018 | Vložil: Michal

Ahoj, odkial si? Rad by som spoznal niekoho kto ma problem s okom a pokecal o tom, budem rad ak mi napises na okletam@azet.sk :-)

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 13.02.2018 | Vložil: Dan

Ja som na tom tiez ako ty.... ashkof@azet.sk

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 25.03.2018 | Vložil: Martin

Ahojky, napiš mi prosím na mail martin.noname11@seznam.cz, rád se seznámím :)

Hledám ženu s oční protézkou.

Datum: 01.10.2016 | Vložil: Jiřík

Přeji krásný den.
Jmenuji se Jiří a moc rád bych našel ženu s oční protézkou. Najde se zde nějaká žena,která se nebude bát odepsat pětapadesátníkovi z Prahy?
Krásný den přeje Jirka

skleneneocko@atlas.cz

Kdo hledá najde!

Datum: 11.09.2016 | Vložil: Luboš

Najde se na této stránce žena, z blízka i z daleka, která by mě napsala pár řádků a měla zájem se se mnou seznámit.
Je mi málo přes padesát let a mám akrylátové oko. Bydlím kousek od Brna a to je zlatá loď.
Těším se na odpověď, na kterou rád odepíšu.
Přeji všem hezké babí léto a taky ostatní roční období.
Luboš.
E-mail: jestrab1@post.cz

Přeji krásný den přeje - skleneneocko@atlas.cz

Datum: 25.08.2016 | Vložil: Jirka Václav

Vážené slečny a dám moc vás obdivuji s jakým nadhledem toto vše zvládáte. Asi někdy není život bez oka snadný ale statečně se s tím perete a někdy to berete i s humorem.
No a proto bych moc rád poznal takto postiženou ženu i osobně. Budete mít některá z vás odvahu a odepíšete ?
Moc se na vaše písmenka těším.
Krásný den přeje Jiří

skleneneocko@atlas.cz

Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Marci

Chcela som Vás všetkych povzbudiť poradiť, aby ste svoj život bez jedného oka brali v pohodě a při zoznameni nesustredovali nato. Pre melónom v pravom oku som od 03/2014 a po plastike a moji pacienti si ani nevšimnú pri odbere krvi,že oko nemám. Takže sa netreba nato sústreďovať aj pri uoznamovani a kto sa nato zameriava nieje človek,kt.do života k vám patrí. ..

Re: Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 10.05.2017 | Vložil: roman...Mikulov

s tím souhlasím, pokud nás neberou takoví jací jsme , je zbytečné mít takové lidi kolem sebe.....my jsme si to nevybrali,co se přihodilo, ale vybrat si můžeme lidi, kteří budou součástí našich životů..

našel si mě

Datum: 03.12.2015 | Vložil: Peťule88

Ahojky, dlouho jsem taky měla komplex, že mě nikdo nechce kvůli tomu, jak vypadám. Je mi 27 a skoro 4 roky jsem byla sama. Trápilo mě to, ale pořád jsem si říkala, že takovou mě nikdo chtít nebude.
Najednou před 5 měsíci přišel člověk, který se mě doteď ani nezeptal. Prostě mi řekl, až se na to budu cítit a chtít mu o tom říct, ať to řeknu sama. Tak jsme se o tom pobavili a všechno je úžasný. Jak už bylo řečeno, nejsme o nic méněcenní než lidé bez protézy. A kdo si to myslí, neměl by v mém životě ani v srdci místo. Ať se vám všem daří, Peťule :)

Re: našel si mě

Datum: 15.12.2015 | Vložil: Anna

Ahoj Peťko, zdravím Tě a moc Ti to přeju. Taková dobrá zpráva je povzbuzením i pro ostatní. Jen víc takových. Tak ať se Ti daří a vyjde to. Měj se krásně.

Re: našel si mě

Datum: 17.12.2015 | Vložil: Jirka66

Péťule, příjemná zpráva, držím palečky, ať vám to vyjde !!!!
Jirka

Re: našel si mě

Datum: 20.01.2016 | Vložil: JednoOčka

To je krásný!! :-) Peťulko, držím palce a přeju moře lásky :-)

Obdiv

Datum: 15.11.2015 | Vložil: Mirek

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás osamělých chuť se seznámit tak bych byl jen rád.
Já 52 let opuštěný

Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Any

Ahoj Mirku, tak já se hlásím. Můžeš napsat svůj e-mail?

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Ahoj Any
Děkuji za ohlas můj e-mail je slavek.525l@seznam.cz
Těším se na odpověď

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Oprava e-mail je slavek.525@seznam.cz
Omlouvám se za překlep.

Re: Obdiv

Datum: 03.08.2016 | Vložil: eva

proč jsi opuštěný, musí být zatím nějaký důvod?

Když někomu padnete do oka

Datum: 13.06.2015 | Vložil: Jarmila

Ahoj lidi, singl i zadaní! Když jsem se vdávala před 17 lety, zatajila jsem svůj zdravotní stav a mému muži neřekla, že mám jedno oko slepé. Když to po pár letech zjistil, bylo na reklamaci ženy pozdě. A teď po enukleaci neřešil oko či neoko. Hlavně máma dětí, ženská, kterou má rád a společný spokojený život. Když oko vyndám, směje se, že větrám. Když ho mám, neví, které je opravdové. A při intimní chvilce je stejně tma :D . Přeju všem takového zlatého partnera a pokud bude mít s vaším očkem problém, nestojí za trápení. Papá

007

Datum: 22.05.2015 | Vložil: Sixbears

Jednoočky hlaste se na mé e-mailové adrese!! e-mail: four.roses@email.cz

Re: 007

Datum: 07.06.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Zdravím :-) To je nějaký nábor? :-) Bylo by prima napsat něco o sobě :-)

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvek