Líbí se Vám tyto stránky? Našli jste zde, co Vás zajímá? Pomohli Vám? Nebo naopak máte nějaký tip, co by zde ještě mohlo být? Napiště to prosím do knihy návštěv. Jakékoliv podněty uvítám :-)

Zanechte vzkaz

Re: poděkování

Datum: 27.03.2013 | Vložil: JednoOčka (autorka stránek)

Milá Ivanko, mockrát děkuji za slova chvály. Dělat tento web má smysl! Už taky proto, že nás jednoočičkových je skutečně moc :-) V současné chvíli jsou vytištěny propagační materiály o existenci tohoto webu, které budou distribuovány do nemocnic, očních ambulancí, klinik. Doufám tak, že se informace dostane k většímu počtu lidí. Vše je ale o čase a o penězích. Jsem zatím na projekt sama, tak to jde pomalu. Kdybyste měla Vy nebo kdokoliv jiný jakýkoliv nápad, jak informaci o tomhle webu dostat k více lidem, budu ráda. Každý nápad je vítán :-))

I já ...

Datum: 03.02.2013 | Vložil: Janča

Na tyto stránky mě navedla moje milovaná maminka když je viděla v televizi v TEPU 24!! Díky za ně..!! Protože i já se potýkám s oční vadou pravého oka. Ale tu tady nikdo nemá, nebo aspoň co jsem četla. Teda vlastně ani já nevím co s tím očkem mám, žádný doktor mi to přesně neřekl, někdo VVV, někdo leukom, někdo nic. Ale co vím moje oko je celé bílé občas je období kdy se mi jakoby duhovka víc zobrazí, ale ne moc, spíš vůbec, ale já to poznám.
Právě tenhle týden (6.2) jedu do Prahy do Motola aby mi řekli co by se s tím dalo dělat.
Jak bych to řekla je to moje ŽIVOTNÍ ROZHODNUTÍ...a tento web mě trochu pomohl abych věděla co se mnou budou dělat...uvidíme
Měj se se hezky a koukejte na svět očima i protézkama :)

Re: I já ...

Datum: 10.02.2013 | Vložil: JednoOčka

Milá Jančo, díky moc za příspěvek, jsem ráda, že jste se dostala na tyhle stránky a že Vám maličko přiblížily to, jaký je život s protézkou. Že to není nic strašného :-) I když jsem neodpověděla hned, moc jsem Vám držela palce!! Když budete chtít, můžete sem (nebo klidně i na mejl uvedený na úvodní stránce) napsat, jak jste dopadla.
Držte se!!!
JednoOčka - Život bez oka

pěkné stránky

Datum: 01.01.2013 | Vložil: Petra

Dobrý den, máte moc pěkné a informativní stránky, jen tak dál. Sama se také věnuji zrakově postiženým, a to hlavně psychice a pomůckám. V případě potřeby jsem všem k dispozici:

https://petrahele.webnode.cz/

Re: pěkné stránky

Datum: 03.01.2013 | Vložil: JednoOčka

Milá Petro, velice děkuji za pochvalu. I Vaše stránky jsou moc pěkné a hlavně přínosné!!! Budu ráda, pokud navážeme spolupráci :-)

2013

Datum: 01.01.2013 | Vložil: Jirka63

i v tomto roce nám všem přeji báječné dny !
Jirka

Poděkování

Datum: 29.12.2012 | Vložil: Lucka

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky, a všechny příběhy jsem přečetla se zatajeným dechem. V fotogalerii je vidět, že dnes už není poznat rozdíl mezi zdravým a nemocným okem. Přeji hodně štěstí a zdraví všem! :-)

Re: Poděkování

Datum: 29.12.2012 | Vložil: Jirka63

ahojky Lucko

Re: Poděkování

Datum: 03.01.2013 | Vložil: JednoOčka

Milá Lucko, děkuji za přání a i já Vám přeji v novém roce vše nej!!! Hlavně hromadu zdravíčka.

Akrylátová protéza

Datum: 05.12.2012 | Vložil: Pavel

Ahojte všichni! Od mládí mám skleněnou protézu...může mně někdo napsat nějakou zkušenost z akrylátovou náhradou? Dík Vám!!! Pavel.

Re: Akrylátová protéza

Datum: 10.12.2012 | Vložil: JednoOčka

Napište mi prosím na e-mail, můžeme se domluvit, že Vám zprostředkuji komunikaci s některým z nositelů akrylátových protéz, pokud budou ochotni o tom napsat. Např. má dobrá kamarádka akrylát nosí a je s ním velice spokojená :-))

Re: Akrylátová protéza

Datum: 26.12.2012 | Vložil: Jirka63

ahojky Pavle, mám už taky hafo let protézku a před 4mi roky jsem si nechal udělat v Brně u pí. Klíčníkové akrylátovou. Už malinko drhne a tak budu muset v novém roce pro poukaz na novou. Stará prý jde přeleštit. Akrylka se mi zdá lepší, než sklo. Už jenom proto, že se nerozbije při neopatrnosti. Skleněnky jsem rozbil 2.
ahoj Jirka

Re: Akrylátová protéza

Datum: 01.01.2013 | Vložil: Luciii

ahoj mam akryl drive jsem jezdila do Jablonce a budu muset hold zacit zase jezdit akryl tedy alespon me nevyhovuje je narok 1 za 3 roky a uz po pul roce hodne vybledne a je to opravdu poznat no muj pocit asi ale nad sklo neni nic lepsiho ale za zkousku nic nedate

Re: Re: Akrylátová protéza

Datum: 29.08.2013 | Vložil: Michal

no hodne zalezi jak se sklenena povede. Mam s tim spatne zkusenosti, ze se rekne mate to OK, ale pak vubec nesedi... takto uz mam doma 4x sklo a z toho jen jedno funkcni za 2 roky. Jsem pro akryl, tam je vysledek supr a vydrzi o mnoho dele...

Re: Re: Akrylka

Datum: 04.09.2013 | Vložil: Roman

Zdravim vsechny,po uraze v r.88,jsem nosíl kont.cocku.V 2005 jsem se popral,zlomeny nos atd,ale hlavne mi potom zhaslo zniceho nic pr.oko..Doktori nezjistili nic,tak operace.Od 2006 ak.protezka,a za sklenenku bych nemenil.

Mala gramaticka

Datum: 24.10.2012 | Vložil: Howard

Web hezky, jen prosim opravit "O mNe a o projektu" - bije to do oka/oci...

Re: Mala gramaticka

Datum: 25.10.2012 | Vložil: Fidorka

Web hezký :-) ...a bez chyby :-) Viz https://www.nabla.cz/obsah/cestina/clanky/me-mne.php

Re: Re: Mala gramaticka

Datum: 14.12.2012 | Vložil: ...

No právě že tam má být mNě :D

Zdravím všechny hosty i tvůrce webu!

Datum: 02.10.2012 | Vložil: Sůva

nosím skleněnou slupku téměř od mimina a byla jsem vedena světu spíše tutlat, jak to se mnou doopravdy je. A to mi zůstalo až do teď. Ale pokáždé, když tuto záležitost musím nějak řešit, říkám si že by bylo dobré se s někým podobným potkat. Často jsem i myslela na to, že musí existovat nějaké sdružení, nebo že bych se snad odhodlala k tomu nějaké začít a voalá! Takže dík. Pokud existuje nějaká možnost, jak se zapojit do dalšího chodu a vývoje webu, budu moc ráda nějakým způsobem nápomocná.
Krásný den.

Re: Zdravím všechny hosty i tvůrce webu!

Datum: 04.10.2012 | Vložil: JednoOčka

Děkuji za takovýto příspěvek. Přesně stejné myšlenky jsem měla už více jak před dvěma lety. Říkala jsem si, že existuje tisíce lidí, kteří nosí protézu, tak proč by si nemohli vzájemně vyměňovat rady, být si oporou a informovat se o nových věcech. V dnešní době se dá na internetu najít cokoli. Jen o očních protézách se mlčí. Je to škoda! Přesto nejsme jiní, nejsme vystrčení ze společnosti. Já osobně se jako handicapovaná necítím :-) Zatím jsem na celý web sama. Nevadí mi to. Naplňuje mě to. Pokud však budete chtít pomoci (jakkoli - byť třeba jen radou), ozvěte se mi prosím na mejl a nějak se domluvíme. Jak zpívá Jan Werich: "Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc." :-)))

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek