Levé oko

Datum: 17.07.2013 | Vložil: Martin

Dobrý den ,předem děkuji za tyto skvělé stránky které jsem jako většina našel čirou náhodou.Bohužel řeším stejný problém jako spousta z Vás a to odstranění levého oka.Na toto oko nevidím od narození a s okem jsem neměl do svých 30 let žádné zásadnější problémy oko nebylo absolutně poznat že je slepé i se stejně pohybovalo jak zdravé ,bohužel tento stav se po 30 změnil a začalo se oko zakalovat a mírně uhýbat dnes je to 3 roky od těchto změn a posledního půl roku se stav zhoršuje natolik že už mám pravidelné bolesti v oku.Vzhledem k tomu že od narození nevidím není to pro mne nějaký zásadní handicap ,a poslední měsíce se připravuji i na tu vyriantu vyjmutí oka ,ta nastala včera kdy mě lékař oznámil že by se mělo oko vyjmout aby nenastali komplikace s tím zdravím okem.Včera jsem se tedy objednal na vyšetření do FN Brno kde udajně v Brně jako jediné pracoviště tyto operace dělají.Zítra jdu už na vyšetření kde s největší pravděpodobností padne rozhodnutí a termín mého zákroku ikdyž jsem s touto variantou smířen už delší dobu stále mám trochu obavu aby vše proběhlo v pořádku a já měl zrak v pořádku aspon na druhém oku.Ještě jednou děkuji za tyto stránky z kterých jsem načerpal spoustu informací a určitě zde přispěju i se svými poznatky které mě ted bohužel čekají.Martin

Přidat nový příspěvek