Bojuji

Datum: 16.09.2013 | Vložil: Mirka

Ahoj všichni kdož na tyto stránky chodíte. Chci se podělit o pocity rok po operaci oka . Jak jsem před 14 měsíci psala na tyto stránky byla jsem postavena před velké rozhodnutí přijít o oko a jěště s dg. zhoubného nádoru. Operaci jsem podstoupila 1 měsíc po vyřčení dg.Musím podotknout,že jsem se nechtěla smířit s tím,že mám nádor a že přijdu o oko a tak jsem psala na všechny strany ,zda by nepomohl Gama nůž nebo jen ozařování,ale ze všech stran se mne vracela odpověď oko musí ven ,než bude nádor u mozku. A tak se také v červenci 2012 stalo.Teď po roce bilancuji a žít bez jednoho oka se dá ,člověk si zvykne musí myslet pozitivně a nepodat se depresy a nepřipouštět si co si myslí ostatní ,ale dělat si z toho spíše legraci. žiji s protézkou a pro pobavení jedna perlička. Letos jsem byla s vnučkou a kamarádkou v Itálii,bohužel se mne tam skleněná protézka rozbila na 4 kusy/měla jsem druhou/ ale hned z toho byla senzace kamarádka a ostatní si mojí protézku rozbitou a vedle ní celou fotili jako raritu. Né moře a ostatní,ale moje protézka byla hit dovolené. No tak vidíte,že se musí pozitivně myslet a žít ať se děje co se děje,jen na každém z nás záleží jak se s osudem poperem,zda se stáhnem a nebo budem bojovat. Nadále pracuji kde jsem pracovala dělám to co jsem vždy dělala,jezdím na kole,hraji basket,volejbal jen musím častěji na kontroly k lékaři,jak na vyšetření očí,tak hlavně na ONKO.Dělám prostě to co mne baví,jen trochu s menší intenzitou a opatrností. TAK TO DĚLEJTE VY VŠICHNI A NEDEJTE SE ZLOMIT. Ahoj Mirka

Přidat nový příspěvek