Jak ovlivňují protézky vaši pracovní činnost?

To, že nemáte jedno oko vás může značně znevýhodnit nejen v soukromém životě, ale i v pracovním procesu. V osobním životě vás omezuje periferní vidění, estetická stránka věci a spousta dalších drobností, které se ani neuvědomíte, dokud nezačnete protézu nosit. Pokud ale žádáte o práci a nehrnete se zrovna do křesla útulné kanceláře, můžete značně se svým handicapem narazit. Už párkrát jste se o tom nejen na stránkách zmínili. Zde můžete vyměňovat své zkušenosti.

 

Diskusní téma: Ovlivňují protézy vaši práci?

peter

Datum: 29.06.2020 | Vložil: 3000 až 900 000 EUR

Získejte osobní pujcku
Poskytujeme vám pujcky s velmi flexibilními podmínkami. Naše sazby jsou relativne nízké a liší se mezi 2% a 3%. Výber osobní pujcky znamená využití pevné úrokové sazby. Mezi 2% a 3% se po dobu trvání vaší pujcky nemení. Vyberete si cástku a trvání, které nejlépe vyhovují vaší situaci. Díky osobní pujcce si mužete pujcit cástku 5 000 až 900 000 EUR na období 12 až 360 mesícu, tj. 1 až 30 let.
E-Mail: marvin.delpirlo@gmail.com
WhatsApp: +33755893569

peter

Datum: 29.06.2020 | Vložil: 5000 až 900 000 EUR

Získejte osobní pujcku
Poskytujeme vám pujcky s velmi flexibilními podmínkami. Naše sazby jsou relativne nízké a liší se mezi 2% a 3%. Výber osobní pujcky znamená využití pevné úrokové sazby. Mezi 2% a 3% se po dobu trvání vaší pujcky nemení. Vyberete si cástku a trvání, které nejlépe vyhovují vaší situaci. Díky osobní pujcce si mužete pujcit cástku 5 000 až 900 000 EUR na období 12 až 360 mesícu, tj. 1 až 30 let.
E-Mail: marvin.delpirlo@gmail.com
WhatsApp: +33755893569

Snadná a rychlá půjčka na nemovitos

Datum: 05.05.2020 | Vložil: brigitteeleonore92@gmail.comV době krize a nejistoty, kdy se zdá, že se svět rozpadá, jsme tu, abychom vám pomohli
Půjčte si dnes 50000 czk až 1 500 000 Kč? Na váš bankovní účet do 24 hodin
email : brigitteeleonore92@gmail.com
Whatsapp : +33 752 89 40 90

Nevidomost levého oka

Datum: 21.01.2020 | Vložil: Silvie

Narodila jsem se předčasně ve 29.tt s poporodní obrnou a zároveň přišla i levé oko. Od dětství nesu velmi špatně nejen DMO, ale čím jsem starší, tak i levostrannou nevidomost. Často mi totiž lidé vstupují do cesty a ještě se otočí, že jsem do nich vrazila s vražednými pohledy a připomínkami. Poslední dobou je to čím horší. Lidé pořád jen spěchají a nestačíte jim často ani nic vysvětlit. Už mockrát jsem prosila oční lékařku o oční náhradu ať si alespoň svého handicapu méně všímám a nejsem z toho tak nešťastná. Prý si mám akorát za své koupit kosmetickou oční čočku. Čočka mě vyjde na cca 6000 Kč včetně očního roztoku. Čočka se pořizuje na rok ( mě vydržela 6 m) a musí mi být udělaná zvláštní, protože klasická mi nedrží kvůli špatné rohovce. Moc si to poslední dobou beru, ale oční náhradu prý nutně nepotřebuju. V práci jakž takž vše zvládám, ale hlediska handicapu nedostávám nic na přesnost ... Lze to nějakým způsobem řešit? Myslím si, že nárok mám, ale oční lékařka se tím jen nechce zabývat... Už i přemýšlím o změně a navštívit nějakou specializovanou kliniku, kde by mě kvalitně informovali o možnostech. Děkuju za případné rady, které by mi pomohly. Zdraví Silvie

prace

Datum: 28.08.2016 | Vložil: Vaclav

Od vyuceni jsem pracoval rukama.Po uraze LO na nej nevidim a navic me po cca hodine soustredeni na predmetnebo naradi v rukou zacne bolet hlava.Pri rizeni nevidim temer levou stranu a prejizdeni z pruhu je osemetne .Jsem nezamestnany protoze nic jinyho nez remeslo jsem v zivote nedelal.Nevim co dal, zkousel jsem hlidace ale tam me malem zajelo auto u zavory .

Zdravotná sestra

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Marci

Ahojte. O očko som prišla pre maligny melanom .po 2mes.som sa vrátila k práci zdravotnej sestry. Uz som aj po korekcnej plastike.Mám 39 a úžasnú protezu z Wiedne. Ak by niekto potreboval poradiť -konzultovať. Môžte mi napísať :-) sestricka@trask.sk. ..Všetkých krásne pozdravujem :-)

práce na NCN soustruhu

Datum: 30.07.2015 | Vložil: Pavel Fiala

Dobrý den, najde se někdo kdo mi poradí jak je to s možností práce na cnc soustruhu po úrazu oka?
15.4.2015 jsem měl úraz pravého oka. Při práci na konvenčním soustruhu - řezání závitu matky se mi zlomil závitník a přišel jsem o zrak na PO. V současné dob jsem ještě v PN, ale chtěl bych už jít do práce a mám obavy abych mohl povolání, které jsem dělal a které jsem i vyučen, dělat dál.
Za odpovědi děkuji.

Re: práce na NCN soustruhu

Datum: 05.08.2015 | Vložil: Jirka

ahoj Pavle, jsem sice už důchodce, ale před 38 r. se mi stalo něco podobného....taky závitník :-) Byl jsem pár měsíců doma a pak jsem šel makat. Je to o zvyku. Špatný odhad vzdálenosti mi dělal největší problém, pak taky "mrtvý" úhel....párkrát jsem se málem přerazil o překážku na té mrtvé straně.
Pavle, při Ti mnoho štěstí a držím palce. Musíš se s tím porvat, nikdo Ti v tom nemůže pomoci.
ahoj Jirka 66 r.

Opět v pracovním procesu

Datum: 12.06.2015 | Vložil: Jarmila

Ahojky. Tak jsem po skoro 5 měsících opět v pracovním procesu. Jako klinický logoped pracuji face to face s dětmi, rodiči i dospěláky a musím říct, že vše je - k mému údivu - v pohodě. Dokonce lepší než dřív. Oko mi před enukleací ujíždělo a bylo žlutozelené. Teď jsem modroočka a s make -upem a brýlemi nikdo nic nepozná. Dokonce všichni chválí, že vypadám skvěle (a ani netuší, že "koukám" akrylkou). Děkuji všem z vás, kteří mi drželi palce, reagovali na moje splíny a vzkazuji budoucím jednookým: Neklesejte na mysli, bojujte a nebojte se reakcí okolí. Důležité je zdraví a to jací jsme uvnitř. Pěkně udělanou protézu málokdo odhalí a pokud jo, většinou reaguje s obdivem a před vámi samotnými, protetiky i lékaři. P.S. Protézu nepoznala ani paní v Optice. :D

Re: Opět v pracovním procesu

Datum: 29.01.2018 | Vložil: Dana

Dobrý den Jarmilo, máme stejnou profesi, jsem 2 měsíce po úrazu oka, tuším, že o něj přijdu, neboť se s ním něco děje, zatím nevím, co. Moc ráda bych na Vás získala kontakt, protože si již sháním na netu informace, ale zatím se v tom špatně orientuji .A není nad osobní zkušenost. děkuji a zdravím Dana

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek