Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

OKAMŽITÝ PŘEVOD PŮJČKY NA VÁŠ ÚČET

Datum: 16.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého.
Email: Petrzuzanek3@gmail.com
Email: Petrzuzanek3@gmail.com


NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého.
Email: Petrzuzanek3@gmail.com
Email: Petrzuzanek3@gmail.com



NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého.
Email: Petrzuzanek3@gmail.com
Email: Petrzuzanek3@gmail.com



NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého.
Email: Petrzuzanek3@gmail.com
Email: Petrzuzanek3@gmail.com

OKAMŽITÝ PŘEVOD PŮJČKY NA VÁŠ ÚČET

Datum: 16.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY PRO KAŽDÉHO!!!
Bojujete se svou současnou situací nebo se trápíte?
Dáme vám tak příležitost představit nová řešení. Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Nabízím půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. Finance, které můžete využít ke zlepšení svého podnikání, splacení dluhů, koupi domu nebo auta atd. Tato nabídka platí pro každého.
Email: Petrzuzanek3@gmail.com
Email: Petrzuzanek3@gmail.com

Vyřešíme všechny dluhy

Datum: 16.02.2024 | Vložil: Ján Ješko

Půjčka bez doložení příjmu

Získejte až 20 500 000 Kč bez zajištění nemovitosti. Peníze posíláme do 15 minut od schválení žádosti o půjčku. Půjčku můžete využívat tak dlouho, jak potřebujete. Jednoduše zaplaťte každý měsíc minimální měsíční splátku. Navýšení či snížení měsíčních splátek v průběhu trvání úvěru není problém. Více informací e-mailem : jeskoj55@gmail.com

SPOĽAHLIVÁ PONUKA RÝCHLEJ PÔŽIČKY

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Novotny Radex


Potřebujete půjčku, jste zadluženi, vaše banka řekla ne Nabízíme osobní půjčky s dobrým splátkovým kalendářem až 20 let s úrokovou sazbou 3 % ročně. Odlišujeme se od ostatních poskytovatelů půjček, protože věříme v zákaznický servis a jsme s vámi, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Nabízíme finanční poradenství, které vám pomůže zlepšit vaše podnikání, a klientům po celém světě nabízíme řešení dluhů s více než 10 lety zkušeností. Odpovězte prosím na tento e-mail. email níže; novotnyradex@gmail.com

Ste v ťaživej finančnej situácii?

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Novotny Radex

Dobrý den, hledáte půjčku, hledáte osobní půjčku? půjčky, půjčky na bydlení, půjčky na autobus, studentské půjčky, konsolidační půjčky, nezajištěné půjčky, společné podniky atd. Jste bankovní půjčka nebo finance? odmítnutí z jednoho nebo více důvodů. Jste na místě, kde můžete získat úvěrová řešení! Jsem soukromý věřitel, půjčuji společnostem s nízkým úrokem, nízkým úrokem 3 %. Kontaktujte nás emailem: novotnyradex@gmail.com

SPOLEHLIVÁ NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Novotny Radex


Potřebuješ půjčku? nabízíme všechny typy půjček a naše nabídka je rychlá, bezpečná a velmi spolehlivá. zisk z 2000 eur na 5 milionů. kontaktujte nás nyní a získejte půjčku za dobrou sazbu 3%. Prosím kontaktujte nás pro více informací o tom, jak začít: bez ohledu na vaši polohu novotnyradex@gmail.com

maxkreditprivat1@gmail.com

Datum: 15.02.2024 | Vložil: maxkreditprivat1@gmail.com

Dobrý den paní a pán
Jste ve finančních potížích a naléhavě hledáte půjčku na vyřešení vašich finančních problémů? Jsem k dispozici, abych vám pomohl. Nabízím půjčky od 2 000 do 600 000 eur s úrokovou sazbou 3%. Slibuji vám a přísahám Bohu, že svou půjčku obdržíte okamžitě na svůj účet prostřednictvím převodu v reálném čase. Pro všechny vaše dotazy kontaktujte:
E-mail: maxkreditprivat1@gmail.com
WhatsApp: +33780936915

50 000 kcdo 100 000 000 kc pujcky

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Romana Jana

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

jak jsem dostal pujcku od tohoto poctivého poskytovatele pujcky

Datum: 15.02.2024 | Vložil: michalov jana

Dobrý den, potřebujete urgentní půjčku paní michalová, je to spolehlivá věřitelka, můžete mít půjčku od 25 000 Kč do 60 000 000 Kč s běžnou sazbou, pokud potřebujete půjčku naléhavě, kontaktujte ji na email: michalovaj11@gmail.com

50 000 kcdo 100 000 000 kc pujcky

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Romana Jana

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

50 000 kcdo 100 000 000 kc pujcky

Datum: 15.02.2024 | Vložil: Romana Jana

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 14.02.2024 | Vložil: Zencuchovà

Štěstí se na vás usměje ve vší upřímnosti. Už se nestarejte o finanční starosti. Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti v tomto novém roce, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. Co je špatně ? Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci být k sobě upřímný. Půjčku získáte velmi rychle bez zbytečných debat za méně než 24 hodin. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte na email: mchelazencuchova@gmail.com

VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 14.02.2024 | Vložil: Zencuchovà

Štěstí se na vás usměje ve vší upřímnosti. Už se nestarejte o finanční starosti. Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti v tomto novém roce, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. Co je špatně ? Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci být k sobě upřímný. Půjčku získáte velmi rychle bez zbytečných debat za méně než 24 hodin. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte na email: mchelazencuchova@gmail.com

Nabídka rychlé půjčky (Petrzuzanek3@gmail.com)

Datum: 14.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

Půjčka pro každého s OP : Petrzuzanek3@gmail.com

Poskytujeme půjčky jednotlivcům a společnostem, které hledají
Naléhavé půjčky za 3%. Půjčky pro:
Splácení dluhů.
Zahájení podnikání.
Expanze podnikání.
Koupit dům.
Auto půjčky.
Studentská půjčka a další.
Financování Vám můžeme nabídnout bez prodlení.
Zájemci z řad investorů/jednotlivců by se měli obrátit na: Petrzuzanek3@gmail.com



Půjčka pro každého s OP : Petrzuzanek3@gmail.com

Poskytujeme půjčky jednotlivcům a společnostem, které hledají
Naléhavé půjčky za 3%. Půjčky pro:
Splácení dluhů.
Zahájení podnikání.
Expanze podnikání.
Koupit dům.
Auto půjčky.
Studentská půjčka a další.
Financování Vám můžeme nabídnout bez prodlení.
Zájemci z řad investorů/jednotlivců by se měli obrátit na: Petrzuzanek3@gmail.com

Nabídka rychlé půjčky (Petrzuzanek3@gmail.com)

Datum: 14.02.2024 | Vložil: PETR ZUZANEK

Půjčka pro každého s OP

Nabízíme vám půjčky s velmi flexibilními podmínkami, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše ceny jsou relativně nízké a liší se o 2 %. Sami si zvolíte množství a dobu trvání, které nejlépe vyhovují vaší situaci. S osobní půjčkou si můžete půjčit částku od 20 000 do 50 000 000 Kč na dobu 12 až 240 měsíců.
– Finanční pomoc,
– okamžitá půjčka,
– nebankovní půjčka,
Kontakt s
E-mail: Petrzuzanek3@gmail.com

Loan

Datum: 14.02.2024 | Vložil: Laura

Jsem opravdu vděčný Pánu za to, že mě vedl na správnou cestu, která mi umožnila získat půjčku dnes poté, co mě podvodníci okradli o mé peníze. Pokud se ocitnete ve složité situaci a chcete získat půjčku od důvěryhodné a čestné osoby, neváhejte kontaktovat WESTLAKE LOAN na následující adrese: Loanwestlake@gmail.com
telegram___https://t.me/loan59

Loan

Datum: 13.02.2024 | Vložil: Gina

Jsem opravdu vděčný Pánu za to, že mě vedl na správnou cestu, která mi umožnila získat půjčku dnes poté, co mě podvodníci okradli o mé peníze. Pokud se ocitnete ve složité situaci a chcete získat půjčku od důvěryhodné a čestné osoby, neváhejte kontaktovat WESTLAKE LOAN na následující adrese: Loanwestlake@gmail.com
telegram___https://t.me/loan59

Online půjčky

Datum: 13.02.2024 | Vložil: Ján Ješko

Půjčky před výplatou zůstávají častým tématem mezi lidmi, kteří potřebují peníze, ale nechtějí sdílet své finanční informace s věřiteli. Bohužel zákon vyžaduje, aby si každý poskytovatel ověřil, zda máte dostatečné a pravidelné příjmy, abyste mohli půjčku správně splácet. Tato novela zákona byla zavedena 1. prosince 2016 a poskytovatelé půjček se musí podřídit novým předpisům.Jsou však případy, kdy nemusíte dokládat své příjmy, zejména pokud jste v důchodu nebo OSVČ. Tyto kategorie lidí mohou získat půjčky bez doložení příjmu. Tyto půjčky lze obvykle získat online během několika minut, což vám umožní mít peníze na účtu velmi rychle. Více informací na emailu: jeskoj55@gmail.com

Online půjčky

Datum: 13.02.2024 | Vložil: Ján Ješko

Půjčky před výplatou zůstávají častým tématem mezi lidmi, kteří potřebují peníze, ale nechtějí sdílet své finanční informace s věřiteli. Bohužel zákon vyžaduje, aby si každý poskytovatel ověřil, zda máte dostatečné a pravidelné příjmy, abyste mohli půjčku správně splácet. Tato novela zákona byla zavedena 1. prosince 2016 a poskytovatelé půjček se musí podřídit novým předpisům.Jsou však případy, kdy nemusíte dokládat své příjmy, zejména pokud jste v důchodu nebo OSVČ. Tyto kategorie lidí mohou získat půjčky bez doložení příjmu. Tyto půjčky lze obvykle získat online během několika minut, což vám umožní mít peníze na účtu velmi rychle. Více informací na emailu: jeskoj55@gmail.com

Potřebuji naléhavou půjčku

Datum: 13.02.2024 | Vložil: Barbora Kolinova

Rychlá půjčka:
Dobrý den, nabízím rychlou a snadnou půjčku každému vážnému zájemci s úrokovou sazbou 2%. Disponuji kapitálem, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých speciálních půjček od 20 000 Kč do 500 000 000 Kč vážným a zájemcům. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý, mé úvěrové podmínky jsou velmi přehledné a jednoduché. Pro další informace nebo žádost o půjčku e-mail: Barborakolinovas@gmail.com

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

Přidat nový příspěvek