Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

PŮJČKA BEZ PODVODU

Datum: 28.11.2023 | Vložil: Petr Zuzanek

PŮJČKA BEZ PODVODU
Rychlá pujcka - prímý investor 50.000Kc až 60,000.000Kc. Pujcte si ješte dnes bezkonkurencní služby pro zamestnance, duchodce, osvc, dpp, úp. Peníze cerpáte okamžite. Jednoduché podmínky, Jasná smlouva Pro bližší informace volejte: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

PŮJČKA BEZ PODVODU

Datum: 28.11.2023 | Vložil: Petr Zuzanek

PŮJČKA BEZ PODVODU
Rychlá pujcka - prímý investor 50.000Kc až 60,000.000Kc. Pujcte si ješte dnes bezkonkurencní služby pro zamestnance, duchodce, osvc, dpp, úp. Peníze cerpáte okamžite. Jednoduché podmínky, Jasná smlouva Pro bližší informace volejte: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

PŮJČKA BEZ PODVODU

Datum: 28.11.2023 | Vložil: Petr Zuzanek

PŮJČKA BEZ PODVODU
Rychlá pujcka - prímý investor 50.000Kc až 60,000.000Kc. Pujcte si ješte dnes bezkonkurencní služby pro zamestnance, duchodce, osvc, dpp, úp. Peníze cerpáte okamžite. Jednoduché podmínky, Jasná smlouva Pro bližší informace volejte: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

omegac037@gmail.com

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál.
K řešení potřebujete peer-to-peer půjčky
finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami
kteří odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří
vám pomůže s penězi, které potřebujete, a za podmínek, které vám to usnadní
život.
Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme od 2 000 do 10 000 000 Kč.
Naše úroková sazba je 2 % ročně, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Hypotéka
* Investiční úvěr
* Půjčka na auto
* Konsolidace dluhu
* Splácení kreditu
* Osobní půjčka
* Jste zaregistrováni
* Zakažte banky a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu.
E-mail: lucnovakova01@gmail.com

omegac037@gmail.com

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Zdravím všechny, nabízím Vám možnost získat půjčku, jsem fyzická osoba a ne zahraniční podvodník.
Mohu určit částku od 50 000 Kč do 25 000 000 Kč, bez přístupu do registru, bez kontroly příjmu a s 2% úrokem.
Vše bude samozřejmě ve smlouvě.
Pokud máte opravdu zájem, napište mi a já vám pošlu bližší podmínky:omegac037@gmail.com

omegac037@gmail.com

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Nabídka od 30 000 Kč do 60 000 000 Kč Roční sazba: 2 až 3 % Splatnost: 1 až 60 let Požadavek na věk: 20 až 80 let maximálně
-Máte příslušnou profesi, abyste mohli splácet své měsíční platby?
-Jaký je důvod zamítnutí vašeho spisu v bance: Nezaplacený dluh nebo špatný úvěr?
-Jste v důchodu nebo máte smlouvu?
-Kolik jste schopni splácet měsíční splátku, sdělte nám své podmínky podle vašeho příjmu?
Pokud nutně potřebujete finanční prostředky na koupi bytu, domu, nemovitosti, výstavbu, financování vašeho projektu, napište nám, abychom do 24 hodin probrali podklady pro získání vašeho
úvěru:omegac037@gmail.com

omegac037@gmail.com

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jaké máte obavy z nesplacených dluhů? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; a mnoho věcí, které vás trápí.
Jsem soukromý věřitel a mám silný kapitál na to, abych mohl nabízet krátkodobé a dlouhodobé půjčky komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby,
abych pomohl překonat různé finanční starosti, poskytl finanční úlevu každému, kdo má dluhy nebo chce začít podnikat, a mnoho dalších projektů,
jako je jako zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, zákazníci v situaci platební neschopnosti. nejsem banka. Jsou to moje vlastní peníze,
které půjčím každému velmi rychle a snadno bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora.
Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: omegac037@gmail.com

omegac037@gmail.com

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jaké máte obavy z nesplacených dluhů? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; a mnoho věcí, které vás trápí.
Jsem soukromý věřitel a mám silný kapitál na to, abych mohl nabízet krátkodobé a dlouhodobé půjčky komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby,
abych pomohl překonat různé finanční starosti, poskytl finanční úlevu každému, kdo má dluhy nebo chce začít podnikat, a mnoho dalších projektů,
jako je jako zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, zákazníci v situaci platební neschopnosti. nejsem banka. Jsou to moje vlastní peníze,
které půjčím každému velmi rychle a snadno bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora.
Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: omegac037@gmail.com

SOUKROMÉ PŮJČKY PRO CELOU ČR

Datum: 27.11.2023 | Vložil: Tasciotti Investment

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU


Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?


Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
Půjčka na vylepšení domu,
Hypotéka,
Charitativní půjčka,
Půjčka na konsolidaci dluhu,
Komerční půjčka,
Půjčka na vzdělání,
Půjčka na auto,
Půjčka na nemovitost.

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3 % ročně.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mail adresu (e-mail: tasciottiinvestments@gmail.com) nebo mi dejte svou e-mail adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmkoli finančním účelem a sdělte nám částku, kterou potřebujete.

Děkuji a přeji hezký den.

Daniele Tasciotti.
tasciottiinvestments@gmail.com




PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 26.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

Omega Credit

Datum: 26.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Nabídka od 30 000 Kč do 60 000 000 Kč Roční sazba: 2 až 3 % Splatnost: 1 až 60 let Požadavek na věk: 20 až 80 let maximálně -Máte příslušnou profesi, abyste mohli splácet své měsíční platby? -Jaký je důvod zamítnutí vašeho spisu v bance: Nezaplacený dluh nebo špatný úvěr? -Jste v důchodu nebo máte smlouvu? -Kolik jste schopni splácet měsíční splátku, sdělte nám své podmínky podle vašeho příjmu? Pokud nutně potřebujete finanční prostředky na koupi bytu, domu, nemovitosti, výstavbu, financování vašeho projektu, napište nám, abychom do 24 hodin probrali podklady pro získání vašeho úvěru:omegac037@gmail.com

Omega Credit

Datum: 26.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

Nabídka od 30 000 Kč do 60 000 000 Kč Roční sazba: 2 až 3 % Splatnost: 1 až 60 let Požadavek na věk: 20 až 80 let maximálně -Máte příslušnou profesi, abyste mohli splácet své měsíční platby? -Jaký je důvod zamítnutí vašeho spisu v bance: Nezaplacený dluh nebo špatný úvěr? -Jste v důchodu nebo máte smlouvu? -Kolik jste schopni splácet měsíční splátku, sdělte nám své podmínky podle vašeho příjmu? Pokud nutně potřebujete finanční prostředky na koupi bytu, domu, nemovitosti, výstavbu, financování vašeho projektu, napište nám, abychom do 24 hodin probrali podklady pro získání vašeho úvěru:omegac037@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 25.11.2023 | Vložil: BOUZEK MILAN

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku od p.
BOUZEK MILAN, je to spolehlivý věřitel, naše služby jsou 100% garantovány. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s velmi nízkou úrokovou sazbou, pokud potřebujete půjčku akutně, pospěšte si a obraťte se přímo na něj.
E-mail: bouzekmilan245@gmail.com

SOUKROMÉ PŮJČKY PRO CELOU ČR

Datum: 24.11.2023 | Vložil: Tasciotti Investment

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU


Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?


Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
Půjčka na vylepšení domu,
Hypotéka,
Charitativní půjčka,
Půjčka na konsolidaci dluhu,
Komerční půjčka,
Půjčka na vzdělání,
Půjčka na auto,
Půjčka na nemovitost.

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3 % ročně.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mail adresu (e-mail: tasciottiinvestments@gmail.com) nebo mi dejte svou e-mail adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmkoli finančním účelem a sdělte nám částku, kterou potřebujete.

Děkuji a přeji hezký den.

Daniele Tasciotti.
tasciottiinvestments@gmail.com



rychlá a spolehlivá půjčka do 24 hodin

Datum: 24.11.2023 | Vložil: VITEK TOMÁS

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 3 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, kontakt:tvitek886@gmail.com

SOUKROMÉ PŮJČKY PRO CELOU ČR

Datum: 24.11.2023 | Vložil: Tasciotti Investment

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU


Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?


Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
Půjčka na vylepšení domu,
Hypotéka,
Charitativní půjčka,
Půjčka na konsolidaci dluhu,
Komerční půjčka,
Půjčka na vzdělání,
Půjčka na auto,
Půjčka na nemovitost.

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3 % ročně.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mail adresu (e-mail: tasciottiinvestments@gmail.com) nebo mi dejte svou e-mail adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmkoli finančním účelem a sdělte nám částku, kterou potřebujete.

Děkuji a přeji hezký den.

Daniele Tasciotti.
tasciottiinvestments@gmail.com



PŮJČKA PRO KAŽDÉHO v ČR

Datum: 23.11.2023 | Vložil: BURIANOVA LUCIE

50 000 Kč do 25 450 000 Kč
Nabidka pujcek (Burianovalucie23@seznam.cz). Osobní finanční půjčka s pojištěním Jsem soukromý poskytovatel, který vám nabízí výhodné finanční půjčky od 50 000 Kč do 25 450 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3%. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany starší 30 let. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytování. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: Burianovalucie23@seznam.cz

Re: PŮJČKA PRO KAŽDÉHO v ČR

Datum: 24.11.2023 | Vložil: lucie

Seriózní nabídka půjčky bez podvodu

Ahoj všichni. Poskytuji vám finanční prostředky, které jim mohou pomoci uskutečnit jejich sny a ukončit jejich utrpení. Tento fond také dávám k dispozici každému, kdo hledá investici k realizaci svého podnikání a dalších projektů. Poskytuji půjčky na pomoc lidem, podnikům, kteří potřebují aktualizovat svou finanční situaci.
E-mailová adresa: boissier.lucie55@gmail.com

VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 23.11.2023 | Vložil: Zencuchovà

Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti s blížícím se koncem roku, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. co vás trápí Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci jen upřímnost k sobě. Půjčku můžete získat velmi rychle bez zbytečných debat. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: mchelazencuchova@gmail.com

Re: VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 24.11.2023 | Vložil: lucie

Spolehlivá nabídka půjčky bez podvodu

Nabídka půjček pro lidi, kteří potřebují financování, nabízíme garantované půjčky mezi 3 000 a 5 000 000 eur.
Poskytujeme půjčky s pevnou sazbou pro všechny typy půjček. Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte formulář žádosti a odešlete jej na naši e-mailovou adresu uvedenou níže
Celé jméno : ……………… ..
Adresa : …………………………….
Země: ………………………………….
Výše půjčky: …………………..
Doba splatnosti půjčky: ………………….
Vaše emailová adresa : ..
Kontakt: boissier.lucie55@gmail.com

<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 >>

Přidat nový příspěvek