Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

SOUKROMÉ PŮJČKY PRO CELOU ČR

Datum: 23.11.2023 | Vložil: Tasciotti Investment

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU


Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?


Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
Půjčka na vylepšení domu,
Hypotéka,
Charitativní půjčka,
Půjčka na konsolidaci dluhu,
Komerční půjčka,
Půjčka na vzdělání,
Půjčka na auto,
Půjčka na nemovitost.

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3 % ročně.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mail adresu (e-mail: tasciottiinvestments@gmail.com) nebo mi dejte svou e-mail adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmkoli finančním účelem a sdělte nám částku, kterou potřebujete.

Děkuji a přeji hezký den.

Daniele Tasciotti.
tasciottiinvestments@gmail.com



VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 22.11.2023 | Vložil: Zencuchovà

Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti s blížícím se koncem roku, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. co vás trápí Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci jen upřímnost k sobě. Půjčku můžete získat velmi rychle bez zbytečných debat. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: mchelazencuchova@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 22.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 22.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

SOUKROMÉ PŮJČKY PRO CELOU ČR

Datum: 22.11.2023 | Vložil: Tasciotti Investment

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU


Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?


Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
Půjčka na vylepšení domu,
Hypotéka,
Charitativní půjčka,
Půjčka na konsolidaci dluhu,
Komerční půjčka,
Půjčka na vzdělání,
Půjčka na auto,
Půjčka na nemovitost.

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3 % ročně.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mail adresu (e-mail: tasciottiinvestments@gmail.com) nebo mi dejte svou e-mail adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmkoli finančním účelem a sdělte nám částku, kterou potřebujete.

Děkuji a přeji hezký den.

Daniele Tasciotti.
tasciottiinvestments@gmail.com



VELMI DOBRÁ NABÍDKA JEDNODUCHÁ, RYCHLÁ A BEZ ZBYTEČNÉ DISKUZ

Datum: 22.11.2023 | Vložil: Zencuchovà

Abychom vám pomohli překonat různé finanční starosti s blížícím se koncem roku, nabízíme finanční pomoc všem, kdo mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v insolvenci. co vás trápí Nezaplacené dluhy? Nějaké rozpracované projekty? Nedokončené projekty? a mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel s velmi silným kapitálem, abych uspokojil každého, kdo potřebuje krátkodobé a dlouhodobé půjčky za nízké úrokové sazby. Jsou to moje vlastní peníze, které půjčuji komukoli velmi rychle a snadno bez protokolu. Chci jen upřímnost k sobě. Půjčku můžete získat velmi rychle bez zbytečných debat. Pokud máte zájem o půjčku od skutečného soukromého investora. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: mchelazencuchova@gmail.com

Loan offer

Datum: 22.11.2023 | Vložil: loan Offer

Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. Apply now for your instant approval and transfer. contact us now (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Mr. Damian Sumiti Mr. Damian Sumiti

LOAN SERVICE OFFER APPLY NOW

Datum: 22.11.2023 | Vložil: loan Offer

I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Web https://sumitilendinghome.in
Mr. Damian Sumiti
Regards,

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 21.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 21.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 21.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR. 50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč. Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 21.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR. 50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč. Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 20.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 20.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 20.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

Omega Credit

Datum: 20.11.2023 | Vložil: Luc Novakova

MÁTE ZÁJEM O NEBANKOVNÍ PŮJČKU

Ahoj všichni,

Rychlá a spolehlivá půjčka

Potřebujete spolehlivou a rychlou půjčku z následujícího důvodu?

Osobní půjčka?
Investiční úvěr,
úvěr na rekonstrukci domu,
hypotéka,
charitativní půjčka,
půjčka na konsolidaci dluhu,
komerční úvěr,
studijní půjčka, půjčka
automobil
, úvěr na nemovitost.

Nabízíme úvěry v rozmezí od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 2 % po celou dobu úvěru.

Pro rychlou odpověď odpovězte přímo na mou e-mailovou adresu (e-mail: omegac037@gmail.com) nebo uveďte svou e-mailovou adresu, abych vám mohl poslat odpověď.

Kontaktujte nás ještě dnes s jakýmikoli finančními otázkami a dejte nám vědět, kolik peněz potřebujete.

Děkuji a hezký den.

Potřebujete naléhavé peníze

Datum: 20.11.2023 | Vložil: PUMP IVAN


Hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik chcete. Vyžádejte si nezávazné posouzení a získejte skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi:ivanpompa60@gmail.com

Potřebujete naléhavé peníze

Datum: 20.11.2023 | Vložil: PUMP IVAN


Mám kapitál, který může nabídnout speciální krátkodobé a dlouhodobé půjčky ve výši 50 000 až 500 000 Kč každému, kdo chce, aby tato půjčka byla seriózní. 3% úrok ročně v závislosti na půjčené částce, protože nechceme porušovat zákon. V závislosti na výši úvěru můžete splácet až 3 až 25 let. Kontaktujte mě prosím na této adrese.

E-mailem:ivanpompa60@gmail.com

RYCHLÁ A VÝHODNÁ NABÍDKA PŮJČKY HNED

Datum: 19.11.2023 | Vložil: Leoš Vokal

Dobrý den, jmenuji se Bejr Tomáš, na tohoto poctivého poskytovatele půjček jsem narazil po tolika letech jednání s různými podvodníky, poté, co jsem mu poskytl všechny potřebné údaje, dnes jsem konečně dostal půjčku. kontaktujte tohoto čestného věřitele na adrese: leosvokal256@gmail.com

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 18.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Kredit 30 000 5 000 000 Kč: Veronikajirikova10@gmail.com

Potřebujete finanční prostředky pro svůj dům, své podnikání, nákup automobilu, kola, zahájení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své pochybnosti. Nabízím osobní půjčky 30 000 - 8 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 2%, bez ohledu na výši. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací nás kontaktujte na: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

<< 46 | 47 | 48 | 49 | 50 >>

Přidat nový příspěvek