Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Spolehlivá nabídka půjčky

Datum: 13.09.2023 | Vložil: Laura

Spolehlivá nabídka půjčky.
Nabízím s největší spolehlivostí a rychlostí mezinárodní půjčky v rozmezí od 5 000 do 25 000 000 EUR. Moje úroková sazba 02 % ročně.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjčky bez protokolu

Datum: 12.09.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu.
Nabízíme půjčky fyzickým osobám a podnikatelům od 5 000 EUR do 5 500 000 EUR s úrokovou sazbou 02 % ročně, s největší rychlostí a spolehlivostí.
Kontakt: claranoter@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 11.09.2023 | Vložil: laura

Nabídka půjčky.
Nabízím bezproblémové půjčky od 5000 do 17 000 000 EUR všem vážným zájemcům s rozumným úrokem 02%.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjčky bez protokolu

Datum: 09.09.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu.
Nabízíme půjčky fyzickým osobám a podnikatelům od 5 000 EUR do 5 500 000 EUR s úrokovou sazbou 02% ročně, s nejvyšší rychlostí a spolehlivostí.
Kontakt: claranoter@gmail.com

Spolehlivá nabídka půjčky.

Datum: 08.09.2023 | Vložil: Lepenz

Spolehlivá nabídka půjčky.
Nabízím půjčky od 4 000 do 15 000 000 eur bez protokolu s dostupnou úrokovou sazbou 02%.
Pokud potřebujete půjčku, kontaktujte: claralepenz@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 07.09.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky .
Nabízíme půjčky v rozmezí 2 500 až 1 200 000 EUR jakékoli osobě nebo společnosti, která je ochotna a schopna provést splátku s úrokem ve výši 02 %.
E-mail: claranoter@gmail.com

Rychlá a rychlá půjčka a investice

Datum: 06.09.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jó reggelt kívánok! Forduljon hozzánk, ha az Ön igényeihez igazított hitelt szeretne felvenni, 5 000 és 2 500 000 euró közötti kölcsönre garanciát vállalunk. 2%-os kamattal. Felveheti velem a kapcsolatot e-mailben: lucnovakova01@gmail.com Nekünk az Ön elégedettsége a legfontosabb

Nabídka půjčky bez protokolu.

Datum: 06.09.2023 | Vložil: Lepenz

Nabídka půjčky bez protokolu.
Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5 000 do 5 000 000 EUR po dobu splácení dle vašeho výběru s úrokovou sazbou 02 %.
E-mail: claralepenz@gmail.com

Nabídka půjčky.

Datum: 05.09.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky.
Nabízíme půjčky v rozmezí od 2 500 do 1 200 000 EUR jakékoli osobě nebo společnosti, která je ochotná a schopná splácet s 02% úrokem. E-mail: claranoter@gmail.com

Spolehlivá nabídka půjčky

Datum: 04.09.2023 | Vložil: Lepenz

Spolehlivá nabídka půjčky.
Nabízím půjčky v rozmezí od 4 000 do 15 000 000 EUR bez protokolu s dostupnou sazbou 02%.
Pokud potřebujete kredit, kontaktujte: claralepenz@gmail.com

Spolehlivá nabídka půjčky.

Datum: 04.09.2023 | Vložil: Lepenz

Spolehlivá nabídka půjčky.
Nabízím půjčky v rozmezí od 4 000 do 15 000 000 EUR bez protokolu s dostupnou sazbou 02%.
Pokud potřebujete kredit, kontaktujte: claralepenz@gmail.com

Nabídka úvěru bez protokolu

Datum: 01.09.2023 | Vložil: Descamper

Nabídka úvěru bez protokolu.
Nabízím půjčky bez protokolu v rozmezí od 4 000 do 7 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří potřebují úvěr. Úroková sazba je 02 % ročně.
Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 31.08.2023 | Vložil: Laura

Nabídka půjčky .
Nabízím půjčky bez zbytečných úvěrů v rozmezí od 5 000 do 17 000 000 € s rozumnou sazbou 02% všem vážným lidem.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjčky bez protokolu.

Datum: 30.08.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu.
Nabízíme půjčky jednotlivcům a obchodníkům od 5 000 do 5 500 000 EUR se sazbou 02 % ročně s největší rychlostí a spolehlivostí.
Kontakt: claranoter@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 30.08.2023 | Vložil: Laura

Spolehlivá nabídka půjčky
Nabízím s největší spolehlivostí a rychlostí mezinárodní půjčky v rozmezí od 5 000 do 25 000 000 EUR. Moje úroková sazba 02 % ročně.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjček mezi jednotlivci

Datum: 26.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Nabídka půjček mezi jednotlivci

Datum: 26.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 25.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 20.07.2023 | Vložil: Luc Novakova


Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál.
K řešení potřebujete peer-to-peer půjčky
finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami
kteří odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří
vám pomůže s penězi, které potřebujete, a za podmínek, které vám to usnadní
život.
Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme od 2 000 do 10 000 000 Kč.
Naše úroková sazba je 2 % ročně, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Hypotéka
* Investiční úvěr
* Půjčka na auto
* Konsolidace dluhu
* Splácení kreditu
* Osobní půjčka
* Jste zaregistrováni
* Zakažte banky a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu.
E-mail: lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 17.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál.
K řešení potřebujete peer-to-peer půjčky
finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami
kteří odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří
vám pomůže s penězi, které potřebujete, a za podmínek, které vám to usnadní
život.
Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme od 2 000 do 10 000 000 Kč.
Naše úroková sazba je 2 % ročně, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Hypotéka
* Investiční úvěr
* Půjčka na auto
* Konsolidace dluhu
* Splácení kreditu
* Osobní půjčka
* Jste zaregistrováni
* Zakažte banky a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu.
E-mail: lucnovakova01@gmail.com

<< 54 | 55 | 56 | 57 | 58 >>

Přidat nový příspěvek