Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: luc novakova

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: Půjčka a financování bez protokolu do 72 hodin

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: Půjčka a financování bez protokolu do 72 hodin

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



Ja nemam priatelku

Datum: 07.06.2021 | Vložil: Muro

Ka odkedy som mal uraz oka.nepozrie na mna nikdo.Max sa odtiahne.Smola, co uz.Zostanem single do konca zivota

Re: Ja nemam priatelku

Datum: 11.06.2021 | Vložil: J.

Občas mám stejný pocit, ale věřím tomu, že někoho najdeme :)

Hledam dievca

Datum: 26.07.2018 | Vložil: Dan

Hladam dievca s podobnym osudom ako ja so Slovenska.

ashkof@azet.sk

Hledám ženu

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Jirka

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás chuť se seznámit tak bych byl jen rád.
Omlouvám se,ale vložil jsem omylem adresu do které se nemohu dostat.
Pište prosím na adresu skleneneocko@atlas.cz

Hledám ženu

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Jirka

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás chuť se seznámit tak bych byl jen rád.

Jednoocko@atlas.cz

Hladam kamarata/tku

Datum: 07.01.2018 | Vložil: Dominika

Ahojte som mlada 27 rocna baba bez oka ,ktora hlada niekoho cca vo svojom veku na zoznamenie jedno ci chlapec ci dievca.Nikto nechape lepsie ako ten co zaziva to iste.Takze si hladam touto cestou kamosa/kamosku...budem rada ak sa ozves :)

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 09.02.2018 | Vložil: Michal

Ahoj, odkial si? Rad by som spoznal niekoho kto ma problem s okom a pokecal o tom, budem rad ak mi napises na okletam@azet.sk :-)

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 13.02.2018 | Vložil: Dan

Ja som na tom tiez ako ty.... ashkof@azet.sk

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 25.03.2018 | Vložil: Martin

Ahojky, napiš mi prosím na mail martin.noname11@seznam.cz, rád se seznámím :)

Hledám ženu s oční protézkou.

Datum: 01.10.2016 | Vložil: Jiřík

Přeji krásný den.
Jmenuji se Jiří a moc rád bych našel ženu s oční protézkou. Najde se zde nějaká žena,která se nebude bát odepsat pětapadesátníkovi z Prahy?
Krásný den přeje Jirka

skleneneocko@atlas.cz

Kdo hledá najde!

Datum: 11.09.2016 | Vložil: Luboš

Najde se na této stránce žena, z blízka i z daleka, která by mě napsala pár řádků a měla zájem se se mnou seznámit.
Je mi málo přes padesát let a mám akrylátové oko. Bydlím kousek od Brna a to je zlatá loď.
Těším se na odpověď, na kterou rád odepíšu.
Přeji všem hezké babí léto a taky ostatní roční období.
Luboš.
E-mail: jestrab1@post.cz

Přeji krásný den přeje - skleneneocko@atlas.cz

Datum: 25.08.2016 | Vložil: Jirka Václav

Vážené slečny a dám moc vás obdivuji s jakým nadhledem toto vše zvládáte. Asi někdy není život bez oka snadný ale statečně se s tím perete a někdy to berete i s humorem.
No a proto bych moc rád poznal takto postiženou ženu i osobně. Budete mít některá z vás odvahu a odepíšete ?
Moc se na vaše písmenka těším.
Krásný den přeje Jiří

skleneneocko@atlas.cz

Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Marci

Chcela som Vás všetkych povzbudiť poradiť, aby ste svoj život bez jedného oka brali v pohodě a při zoznameni nesustredovali nato. Pre melónom v pravom oku som od 03/2014 a po plastike a moji pacienti si ani nevšimnú pri odbere krvi,že oko nemám. Takže sa netreba nato sústreďovať aj pri uoznamovani a kto sa nato zameriava nieje človek,kt.do života k vám patrí. ..

Re: Veľa správnych ľudí :-)

Datum: 10.05.2017 | Vložil: roman...Mikulov

s tím souhlasím, pokud nás neberou takoví jací jsme , je zbytečné mít takové lidi kolem sebe.....my jsme si to nevybrali,co se přihodilo, ale vybrat si můžeme lidi, kteří budou součástí našich životů..

našel si mě

Datum: 03.12.2015 | Vložil: Peťule88

Ahojky, dlouho jsem taky měla komplex, že mě nikdo nechce kvůli tomu, jak vypadám. Je mi 27 a skoro 4 roky jsem byla sama. Trápilo mě to, ale pořád jsem si říkala, že takovou mě nikdo chtít nebude.
Najednou před 5 měsíci přišel člověk, který se mě doteď ani nezeptal. Prostě mi řekl, až se na to budu cítit a chtít mu o tom říct, ať to řeknu sama. Tak jsme se o tom pobavili a všechno je úžasný. Jak už bylo řečeno, nejsme o nic méněcenní než lidé bez protézy. A kdo si to myslí, neměl by v mém životě ani v srdci místo. Ať se vám všem daří, Peťule :)

Re: našel si mě

Datum: 15.12.2015 | Vložil: Anna

Ahoj Peťko, zdravím Tě a moc Ti to přeju. Taková dobrá zpráva je povzbuzením i pro ostatní. Jen víc takových. Tak ať se Ti daří a vyjde to. Měj se krásně.

Re: našel si mě

Datum: 17.12.2015 | Vložil: Jirka66

Péťule, příjemná zpráva, držím palečky, ať vám to vyjde !!!!
Jirka

<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Přidat nový příspěvek