Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Nabídka půjčky bez protokolu.

Datum: 30.08.2023 | Vložil: Clara

Nabídka půjčky bez protokolu.
Nabízíme půjčky jednotlivcům a obchodníkům od 5 000 do 5 500 000 EUR se sazbou 02 % ročně s největší rychlostí a spolehlivostí.
Kontakt: claranoter@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 30.08.2023 | Vložil: Laura

Spolehlivá nabídka půjčky
Nabízím s největší spolehlivostí a rychlostí mezinárodní půjčky v rozmezí od 5 000 do 25 000 000 EUR. Moje úroková sazba 02 % ročně.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nabídka půjček mezi jednotlivci

Datum: 26.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Nabídka půjček mezi jednotlivci

Datum: 26.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 25.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Oslovujeme všechny lidi a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email:
lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 20.07.2023 | Vložil: Luc Novakova


Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál.
K řešení potřebujete peer-to-peer půjčky
finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami
kteří odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří
vám pomůže s penězi, které potřebujete, a za podmínek, které vám to usnadní
život.
Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme od 2 000 do 10 000 000 Kč.
Naše úroková sazba je 2 % ročně, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Hypotéka
* Investiční úvěr
* Půjčka na auto
* Konsolidace dluhu
* Splácení kreditu
* Osobní půjčka
* Jste zaregistrováni
* Zakažte banky a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu.
E-mail: lucnovakova01@gmail.com

Rychlá půjčka do 72 hodin

Datum: 17.07.2023 | Vložil: Luc Novakova

Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál.
K řešení potřebujete peer-to-peer půjčky
finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami
kteří odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří
vám pomůže s penězi, které potřebujete, a za podmínek, které vám to usnadní
život.
Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme od 2 000 do 10 000 000 Kč.
Naše úroková sazba je 2 % ročně, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Hypotéka
* Investiční úvěr
* Půjčka na auto
* Konsolidace dluhu
* Splácení kreditu
* Osobní půjčka
* Jste zaregistrováni
* Zakažte banky a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu.
E-mail: lucnovakova01@gmail.com

lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: luc novakova

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: Půjčka a financování bez protokolu do 72 hodin

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



lucnovakova01@gmail.com

Datum: 16.07.2023 | Vložil: Půjčka a financování bez protokolu do 72 hodin

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci)

Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokovou sazbou 2% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontaktujte mě prosím na email: lucnovakova01@gmail.com



Ja nemam priatelku

Datum: 07.06.2021 | Vložil: Muro

Ka odkedy som mal uraz oka.nepozrie na mna nikdo.Max sa odtiahne.Smola, co uz.Zostanem single do konca zivota

Re: Ja nemam priatelku

Datum: 11.06.2021 | Vložil: J.

Občas mám stejný pocit, ale věřím tomu, že někoho najdeme :)

Hledam dievca

Datum: 26.07.2018 | Vložil: Dan

Hladam dievca s podobnym osudom ako ja so Slovenska.

ashkof@azet.sk

Hledám ženu

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Jirka

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás chuť se seznámit tak bych byl jen rád.
Omlouvám se,ale vložil jsem omylem adresu do které se nemohu dostat.
Pište prosím na adresu skleneneocko@atlas.cz

Hledám ženu

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Jirka

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás chuť se seznámit tak bych byl jen rád.

Jednoocko@atlas.cz

Hladam kamarata/tku

Datum: 07.01.2018 | Vložil: Dominika

Ahojte som mlada 27 rocna baba bez oka ,ktora hlada niekoho cca vo svojom veku na zoznamenie jedno ci chlapec ci dievca.Nikto nechape lepsie ako ten co zaziva to iste.Takze si hladam touto cestou kamosa/kamosku...budem rada ak sa ozves :)

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 09.02.2018 | Vložil: Michal

Ahoj, odkial si? Rad by som spoznal niekoho kto ma problem s okom a pokecal o tom, budem rad ak mi napises na okletam@azet.sk :-)

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 13.02.2018 | Vložil: Dan

Ja som na tom tiez ako ty.... ashkof@azet.sk

Re: Hladam kamarata/tku

Datum: 25.03.2018 | Vložil: Martin

Ahojky, napiš mi prosím na mail martin.noname11@seznam.cz, rád se seznámím :)

Hledám ženu s oční protézkou.

Datum: 01.10.2016 | Vložil: Jiřík

Přeji krásný den.
Jmenuji se Jiří a moc rád bych našel ženu s oční protézkou. Najde se zde nějaká žena,která se nebude bát odepsat pětapadesátníkovi z Prahy?
Krásný den přeje Jirka

skleneneocko@atlas.cz

<< 54 | 55 | 56 | 57 | 58 >>

Přidat nový příspěvek