Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Re: našel si mě

Datum: 20.01.2016 | Vložil: JednoOčka

To je krásný!! :-) Peťulko, držím palce a přeju moře lásky :-)

Obdiv

Datum: 15.11.2015 | Vložil: Mirek

Dobrý den,náhodou jsem objevil Vaše stránky.
Jsem zdráv,ale obdivuji Vaši statečnost se poprat se svým osudem.
Vážím si takových žen a pokud by měla některá z Vás osamělých chuť se seznámit tak bych byl jen rád.
Já 52 let opuštěný

Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Any

Ahoj Mirku, tak já se hlásím. Můžeš napsat svůj e-mail?

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Ahoj Any
Děkuji za ohlas můj e-mail je slavek.525l@seznam.cz
Těším se na odpověď

Re: Re: Obdiv

Datum: 18.11.2015 | Vložil: Mirek

Oprava e-mail je slavek.525@seznam.cz
Omlouvám se za překlep.

Re: Obdiv

Datum: 03.08.2016 | Vložil: eva

proč jsi opuštěný, musí být zatím nějaký důvod?

Když někomu padnete do oka

Datum: 13.06.2015 | Vložil: Jarmila

Ahoj lidi, singl i zadaní! Když jsem se vdávala před 17 lety, zatajila jsem svůj zdravotní stav a mému muži neřekla, že mám jedno oko slepé. Když to po pár letech zjistil, bylo na reklamaci ženy pozdě. A teď po enukleaci neřešil oko či neoko. Hlavně máma dětí, ženská, kterou má rád a společný spokojený život. Když oko vyndám, směje se, že větrám. Když ho mám, neví, které je opravdové. A při intimní chvilce je stejně tma :D . Přeju všem takového zlatého partnera a pokud bude mít s vaším očkem problém, nestojí za trápení. Papá

007

Datum: 22.05.2015 | Vložil: Sixbears

Jednoočky hlaste se na mé e-mailové adrese!! e-mail: four.roses@email.cz

Re: 007

Datum: 07.06.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Zdravím :-) To je nějaký nábor? :-) Bylo by prima napsat něco o sobě :-)

Re: Re: 007

Datum: 08.06.2015 | Vložil: Sixbears

Taky Tě zdravím. To není nábor,ale konkurs na ideální partnerku. Něco podobného jako ve filmu "Hodíme se k sobě miláčku"....

Re: Re: Re: 007

Datum: 24.07.2015 | Vložil: Pavel ze zlina

Myslím že když někoho hledám k sobě jako partnerku,tak by bylo vhodné se představit a něco o sobě napsat.....Nabídka k seznámení a konkurs jsou dva druhy elementů-------!!!!

Nebojte se... ten handicap není tak zlej...

Datum: 23.03.2015 | Vložil: Tomáš L.

Nejsem z těch, kteří mají jedno oko. Jsem ten, kdo se do jednoočky celým srdcem zamiloval a kdo je připravenej jí dát celej svůj život. Tenhle handicap opravdu není ničím, co by mělo "normálnímu" a i bez uvozovek normálnímu člověku bránit v tom, aby vás miloval. Nemusíte hledat jen mezi těmi, kdo jsou na tom stejně. Nejste o nic míň hodní toho, aby jste našli toho pravýho, než kdokoli jinej.... Držím palce!

Re: Nebojte se... ten handicap není tak zlej...

Datum: 25.03.2015 | Vložil: Any

To je krásné! Přeju vám hodně štěstí. A díky moc za to krásné povzbuzení.

Hledám...najdu? :)

Datum: 11.03.2015 | Vložil: Protézková víla :)

Ahoj! Hledám bezva kluka s tímto handicapem. Je mi 21 let a ráda bych touto cestou potkala někoho, před kým bych se nemusela stydět. Nemám sice problémy se seznamováním, ale je pro mě vždy těžké říci fakt, že mám úraz. Občas jsem to ani radši neříkala, protože jsem se bála reakcí. Nosím protézku a jsem s ní velmi spokojená - teď už jenom jestli se najdeš Ty? :)

Re: Hledám...najdu? :)

Datum: 12.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Ahoj vílo, tak šup na sraz, třeba někoho potkáš tam :-)

Pohľad do očí

Datum: 10.01.2015 | Vložil: Peter

Tento rok budem mať namiesto oka na 100% pretézu...a tak ako som nad tým rozmýšľal ako to bude vyzerať mi došlo že s protézov to bude vyzerať akokeby som škúlil pretože protéza sa nehýba no to druhé bio oko áno ak sa budem pozerať do strán a pri tom s niekym komunikovať...je to "škúlenie" u vás čo máte protézu tak vidieť?....alebo nosíte na to nejaké okuliare aby to nebolo vidieť?...môžte mi napísať sem do diskusie alebo na email peter.ihnacak@gmail.com

Re: Pohľad do očí

Datum: 12.02.2015 | Vložil: Iveta

Ahoj Peter, to nesmíš tolik řešit ;). Já mám zlozvyk, že dávám oči vsloup, očima šmejdím všude možně, doma mě občas upozorní, že to dělat nemám, ale koukat se přímo rovně před sebe a snažit se namísto toho otáčet více hlavou by podle mě vypadalo ještě víc nepřirozeně. Brýle mám úplně normální jako spoustu jiných, jen na koukání do dálky. A navíc mě hlavně kamarádi-vrstevníci průběžně velmi příjemně překvapují, když mi jen tak mimoděk dokazují, že se na moje oči nijak nesoustřeďují: po letech, co se známe, se náhodou v řeči dostaneme na moje oko, a ono z nich najednou vypadne, že si celou dobu mysleli, že třeba jen šilhám :D to mě vždycky dostane. Nedávno si spolubydlící dokonce ani nevšimly, že jsem měla jeden den oko vyndané :D

Re: Re: Pohľad do očí

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Jirka66

ahojky Iveto, jsem se pobavil...spolubydlící si ani nevšimli :-)
Taky občas vyjdu úmyslně ven bez oka a skoro žádná reakce okolí. Jen občas nějakej kámoš: "hele vole, zapomněls doma voko" a maj z toho docela srandu. Fakt se to musí brát s nadhledem.
pa Jirka

Re: Re: Re: Pohľad do očí

Datum: 06.03.2015 | Vložil: Iveta

Jo, opravdu upřímně me zahřála konverzace 'kdy se nám ukážes bez oka? ' 'vždyť jsem tu běhala celou minulou neděli bez oka!' 'Fakt jo? No tak aspoň vidíš, ze si nevsimame, jak to máš s očima a máme te radi tak jako tak :))))))

Re: Re: Re: Re: Pohľad do očí

Datum: 06.03.2015 | Vložil: Jirka66

....jen jestli nám nekecaj... :D :D :D

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvek