Když si s protézkou hledám ideální protějšek

Seznamování není lehká věc. Samo o sobě je hledání ideálního partnera velice komplikované. A co teprve potom, když nosíte oční protézu. Mnoho z nás se může s protézou při seznamování cítit handicapovaně. Možná se ptáte: Pozná to na mě? Jak zareaguje nový protějšek, když se dozví, že mám umělé oko? Kdy mu/ji to mám říct? A tak se možná před schůzkou ale i při ní necítíte ve své kůži a otázky se vyrojují jak houby po dešti. A nebo jste otrlejší a naopak si říkáte, že to k Vám prostě patří a že s tím protějšek holt musí smířit. Nebo to neřešíte vůbec, což je nejideálnější přístup. Jak jste na tom Vy? Brání Vám protéza v seznamování či komunikaci s jinými lidmi? Jak se s tím srovnal Váš partner/partnerka a Vaše okolí? 

Diskusní téma: Protézky a hledání partnera či partnerky - podělte se o své zkušenosti?

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 18.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Kredit 30 000 5 000 000 Kč: Veronikajirikova10@gmail.com

Potřebujete finanční prostředky pro svůj dům, své podnikání, nákup automobilu, kola, zahájení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své pochybnosti. Nabízím osobní půjčky 30 000 - 8 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 2%, bez ohledu na výši. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací nás kontaktujte na: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 18.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Finanční řešení: (Veronikajirikova10@gmail.com). Využijte úvěr do 20 000 000 Kč na dobu splácení 2 až 30 let s roční úrokovou sazbou 3 %. Předmět půjčky musí být jasný a přesný a půjčka je poskytována seriózním a poctivým lidem. V případě zájmu nás kontaktujte na naší emailové adrese: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 18.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

Finanční řešení: (Veronikajirikova10@gmail.com). Využijte úvěr do 20 000 000 Kč na dobu splácení 2 až 30 let s roční úrokovou sazbou 3 %. Předmět půjčky musí být jasný a přesný a půjčka je poskytována seriózním a poctivým lidem. V případě zájmu nás kontaktujte na naší emailové adrese: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 17.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

LEGÁLNÍ A RYCHLÁ NABÍDKA PŮJČKY.
Nabízím vám půjčku 50 000 CZK na 25 000 000 CZK všem lidem, kteří ji mohou uhradit úrokovou sazbou 3℅ za jakoukoli požadovanou částku.,.....(Veronikajirikova10@gmail.com)
Dělám to v terénu
- Finanční program.
- půjčka půjčky.
- investiční půjčka.
- půjčka na auto.
- konsolidační dluh - výkup úvěru.
- osobní půjčka.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně:
E-MAIL: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 17.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

LEGÁLNÍ A RYCHLÁ NABÍDKA PŮJČKY.
Nabízím vám půjčku 50 000 CZK na 25 000 000 CZK všem lidem, kteří ji mohou uhradit úrokovou sazbou 3℅ za jakoukoli požadovanou částku.,.....(Veronikajirikova10@gmail.com)
Dělám to v terénu
- Finanční program.
- půjčka půjčky.
- investiční půjčka.
- půjčka na auto.
- konsolidační dluh - výkup úvěru.
- osobní půjčka.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně:
E-MAIL: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 17.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

LEGÁLNÍ A RYCHLÁ NABÍDKA PŮJČKY...
Nabízím vám půjčku 50 000 CZK na 25 000 000 CZK všem lidem, kteří ji mohou uhradit úrokovou sazbou 3℅ za jakoukoli požadovanou částku.,.....(Veronikajirikova10@gmail.com)
Dělám to v terénu
- Finanční program.
- půjčka půjčky.
- investiční půjčka.
- půjčka na auto.
- konsolidační dluh - výkup úvěru.
- osobní půjčka.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně:
E-MAIL: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Půjčka pro každého v ČR

Datum: 17.11.2023 | Vložil: JIRIKOVA VERONIKA

LEGÁLNÍ A RYCHLÁ NABÍDKA PŮJČKY.
Nabízím vám půjčku 50 000 CZK na 25 000 000 CZK všem lidem, kteří ji mohou uhradit úrokovou sazbou 3℅ za jakoukoli požadovanou částku.,.....(Veronikajirikova10@gmail.com)
Dělám to v terénu
- Finanční program.
- půjčka půjčky.
- investiční půjčka.
- půjčka na auto.
- konsolidační dluh - výkup úvěru.
- osobní půjčka.
Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně:
E-MAIL: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Potřebujete naléhavé peníze

Datum: 17.11.2023 | Vložil: POMPA IVAN


Nabízíme nejrychlejší půjčky. Můžete žádat od 30 000 Kč do 500 000 000 Kč. Splátky si můžete naplánovat na několik měsíců nebo až na 30 let. Vaši žádost zpracujeme a schválíme téměř okamžitě. Peníze vyplácíme v den podpisu smlouvy. Vše vyřídíte z domova, aniž byste museli chodit do kanceláře. Pro více informací nás kontaktujte emailem. E-mail:ivanpompa60@gmail.com

Potřebujete naléhavé peníze

Datum: 17.11.2023 | Vložil: POMPA IVAN


Hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik chcete. Vyžádejte si nezávazné posouzení a získejte skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi:ivanpompa60@gmail.com

PŮJČKA PRO NENÍ DŮCHOD A DŮCHOD

Datum: 15.11.2023 | Vložil: petr Zuzanek

NEJLEPŠÍ NABÍDKA PŮJČKY
Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233
Nabízím Vám jednorázovou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru lze nastavit na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez příplatku. Vezměte si celou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li si půjčit, pošlete e-mail: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

PŮJČKA PRO VŠECHNY PRACOVNÍKY

Datum: 15.11.2023 | Vložil: petr Zuzanek

NEJLEPŠÍ NABÍDKA PŮJČKY
Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233
Nabízím Vám jednorázovou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru lze nastavit na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez příplatku. Vezměte si celou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li si půjčit, pošlete e-mail: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

Konsolidační půjčka !! Konsolidační půjčka !!

Datum: 15.11.2023 | Vložil: Petr Zuzanek

NEJLEPŠÍ NABÍDKA PŮJČKY
Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233
Nabízím Vám jednorázovou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru lze nastavit na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez příplatku. Vezměte si celou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li si půjčit, pošlete e-mail: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

Nabídka půjčky pro každého

Datum: 15.11.2023 | Vložil: Petr Zuzanek

NEJLEPŠÍ NABÍDKA PŮJČKY
Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233
Nabízím Vám jednorázovou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru lze nastavit na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez příplatku. Vezměte si celou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li si půjčit, pošlete e-mail: Petrzuzanek3@gmail.com
Whatsapp: +420774960233

Půjčky a úvěry

Datum: 15.11.2023 | Vložil: JIRASKOVA JANA


Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a firemního financování nemovitostí a jakéhokoli druhu financování podnikání. Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám s úrokovou sazbou 3%. Dávám půjčku věrným zájemcům, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem kontaktovat tento e-mail:janajiraskova331@gmail.com

Rychlé finanční služby

Datum: 15.11.2023 | Vložil: JIRASKOVA JANA


Půjčíme vám na rozjezd, růst vašeho podnikání, překlenutí období, zaplacení účtů a exekucí. Žádat můžete od 30 000 Kč do 25 000 000 Kč. Splatnost půjčky si můžete vybrat od pár měsíců až po 30 let. Ke každé poptávce přistupujeme pečlivě, abychom mohli vytvořit nabídku na základě potřeb klienta. Vše vyřídíte z domova, aniž byste museli chodit do kanceláře. Působíme po celé ČR.
E-mailem: janajiraskova331@gmail.com

seriózní nabídka půjčky

Datum: 14.11.2023 | Vložil: Lenka Tolarva


Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete nutně peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete Chcete to dostat do 24 hodin? Nabídka úvěru začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Splácení úvěru začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: lenkatolarova59@gmail.com

Potřebujete naléhavé peníze

Datum: 14.11.2023 | Vložil: Lenka Tolarva


Hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik budete chtít. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi na email: lenkatolarova59@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 14.11.2023 | Vložil: Blahuta Tomas

POTREBUJETE EXPRESNÚ PÔŽIČKU? České podnikateľské a profesionálne pôžičky Ste v ťažkej finančnej situácii? Potrebujete financovanie pre svoj dom, pre svoje podnikanie, na kúpu auta, na kúpu motocykla, na začatie podnikania, nepochybujte o svojich osobných potrebách. Ponúkam osobné pôžičky od 200 000 Kč do 60 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 3%. Na množstve nezáleží. V žiadosti o pôžičku uveďte počiatočnú sumu, ktorú si chcete požičať a dátum splatenia. Napíšte nám svoje osobné pôžičky na e-mail: bouzekmilan245@gmail.com

Nabídka půjčky

Datum: 14.11.2023 | Vložil: Blahuta Tomas


POTREBUJETE EXPRESNÚ PÔŽIČKU? České podnikateľské a profesionálne pôžičky Ste v ťažkej finančnej situácii? Potrebujete financovanie pre svoj dom, pre svoje podnikanie, na kúpu auta, na kúpu motocykla, na začatie podnikania, nepochybujte o svojich osobných potrebách. Ponúkam osobné pôžičky od 200 000 Kč do 60 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 3%. Na množstve nezáleží. V žiadosti o pôžičku uveďte počiatočnú sumu, ktorú si chcete požičať a dátum splatenia. Napíšte nám svoje osobné pôžičky na e-mail: bouzekmilan245@gmail.com

PEVNÁ, SPOLEHLIVÁ, RYCHLÁ A VELMI JEDNODUCHÁ PŮJČKA

Datum: 14.11.2023 | Vložil: Pawel

Nemáte štěstí s bankovními půjčkami? Právě se zpřístupnily příležitosti v podobě pomoci a vy si musíte umět vybrat a rozhodnout se. jaké máš problémy? Nezaplacené dluhy? Aktuální projekty? Nedokončené projekty?; A mnoho věcí, které vás trápí. Jsem certifikovaný soukromý věřitel a mám silný kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček komukoli v nouzi za nízké úrokové sazby, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl finanční úlevu každému v dluzích, který si přeje vytvořit firmu a mnoho dalších projektů. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které všem půjčím velmi rychle a jednoduše bez protokolu. Jediné, co chci, je upřímnost sama k sobě. Pokud máte zájem o soukromou půjčku. Stačí poslat žádost emailem a můžete rychle získat půjčku. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: pawelociepa48@gmail.com

<< 47 | 48 | 49 | 50 | 51 >>

Přidat nový příspěvek